موشک جدید طراحی شده توسط یک حلقه ادبی انفجار

انفجار موشک

محققان در دانشگاه واشنگتن باید خواب یک نوع جدید از موشک آنها را یک “چرخش انفجار موتور” که می تواند اجازه می دهد برای ساخت و ساز به مراتب سبکتر و سوخت فضاپیما است. گرفتن: این طراحی شده توسط تحت اللفظی انفجار که به سختی کنترل — به دلایل آشکار است.

“چرخش انفجار موتور طول می کشد یک رویکرد متفاوت به چگونه آن را combusts سوخت” جیمز کخ نویسنده سرب از مقاله منتشر شده در مجله Physical Review E, توضیح داد, در بیانیه ای. “آن را ساخته شده از متحدالمرکز سیلندر. سوخت جریان در فاصله بین سیلندر و پس از احتراق سریع گرما آزادی به شکل یک موج شوک قوی پالس گاز با فشار قابل توجهی بالاتر و متوسط است که در حال حرکت سریع تر از سرعت صوت.”

خشونت انفجارات

مهندسین به مدت طولانی مشکوک یک طراحی می تواند انقلابی در بهره وری سوخت از موتورهای مدرن اما تا زمانی که در حال حاضر وجود دارد یک مشکل عمده.

“ما باید تن از اطلاعات در مورد این موتور اما ما نمی توانیم به درک آنچه در جریان است” کخ اعتراف کرد.

مدل کار

اما در حال حاضر که این تیم را شناسایی کرده است غالب فیزیک در پشت طراحی آنها در حال برنامه ریزی برای بحران اعداد و شروع به ساخت یک نمونه کار.

“احتراق رانده شوک به طور طبیعی فشرده سازی جریان به عنوان آنها سفر در اطراف محفظه احتراق,” کخ گفت. “حرکت نزولی این است که این انفجارات ذهن خود را. هنگامی که شما منفجر چیزی را درست می رود. آن چنان خشن است.”

بیشتر بخوانید: ساده سوخت موتور موشک می تواند فعال ارزان تر و سبک تر فضاپیما [دانشگاه]

بیشتر در موتور موشک: شگفت انگیز جدید موتور موشک را بمکد تا اتمسفر اکسیژن برای سوخت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im