تحقیقات جدید: وجود دارد ممکن است یک سیاره نه بعد از تمام

یک مطالعه جدید که توسط ستاره شناسان در دانشگاه پنسیلوانیا به ارمغان می آورد به سوال به وجود سیاره نه — طولانی-مشکوک نهمین سیاره در منظومه شمسی است که به دور خورشید فراتر از نپتون جدید دانشمند ،

پس از سال 2014 ستاره شناسان پیشنهاد کرده اند از امکانات مختلف است که می تواند توضیح دهد که رفتار عجیب و غریب به نمایش گذاشته شده توسط “trans-Neptunian اشیاء” — کوچک اجرام آسمانی است که در مدار ستاره های ما فراتر از نپتون — با این استدلال که آنها می تواند تحت تاثیر کشش گرانشی عظیمی و هنوز کشف نشده نهمین سیاره پنج برابر جرم زمین است. دیگران استدلال کرده اند که سیاره نه این است که به سادگی یک خوشه از فضای کوچکتر سنگ.

در حال حاضر هر چند پنسیلوانیا محققان تجزیه و تحلیل داده ها از انرژی تاریک سنجی مرئی و نزدیک به مادون قرمز بررسی های انجام شده در رصدخانه شیلی و هیچ گونه شواهد “افراطی trans-Neptunian اشیاء” تجمع با هم.

“ما نمی خواهد که حاوی این سیاره نه ایده اگر اطلاعات ما تنها اطلاعات است که وجود” پدرو Bernardinelli سرب نویسنده این مقاله ارائه شده به preprint بایگانی arXiv در اوایل این ماه و ستاره شناس در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: دانشمند جدید.

Bernardinelli همچنین led های مختلف مطالعه در ماه مارس منتشر شده است که ادعا کرد که کشف 139 minor planets — انجمن بیش از حد کوچک به نظر مناسب سیارات اما نه ستاره های دنباله دار و یا سنگ فضایی یا به دور خورشید فراتر از نپتون با استفاده از انرژی تاریک و بررسی داده ها.

“همانطور که ما در حال پیدا کردن بیشتر از این اشیاء دور توزیع شروع به نگاه حتی بیشتر,” سامانتا لاولر در دانشگاه رجینا, کانادا بود که درگیر در این مطالعه گفت: دانشمند جدید. “این بسیار بد برای ایده سیاره نه.”

با توجه به Lawler هر چند ما نباید نتیجه گرفت که سیاره نه نمی تواند وجود داشته باشد.

“راه که این سیاره نه فرضیه است که ساخته شده است که آن را به طور کامل غیر ممکن است به تحریف آن — تنها راه برای اثبات آن وجود ندارد این است که به جستجو در هر سانتی متر مربع از آسمان و نه آن را پیدا کنید,” او اضافه شده است.

حامیان این سیاره نه فرضیه هستند و هنوز هم نگه داشتن امید ، آنها ادعا می کنند که وجود دارد به سادگی به اندازه کافی اطلاعات برای رسیدن به یک پاسخ از غیر معمول مدار trans-Neptunian اشیاء به آنها را به فاصله از خورشید که در آن آنها می خواهم تبدیل به فوق العاده دشوار است به نقطه.

ادامه مطلب: اسرار آمیز ” نه سیاره در منظومه شمسی لبه ممکن است واقعی [جدید دانشمند]

بیشتر در TNOs: دانشمندان کشف 139 جدید “Minor Planets” در منظومه شمسی ما

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>