تحقیقات جدید: سفر به فضا باعث فضانوردان’ مغز به گسترش

یک مطالعه جدید نشان می دهد که صرف مدت زمان طولانی در فضا است که باعث حجم فضانوردان’ مغز به گسترش است.

اکثریت اعضای خدمه ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) به نظر می رسد به تجربه تورم عصب بینایی همراه با مازاد مایع است که گسترش حجم واقعی از مغز خود را.

“هنگامی که شما در ایستگاه فضایی مایع مانند خون وریدی دیگر استخرهای خود نسبت به اندام تحتانی اما توزیع می headward,” لری کرامر استاد در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون و نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده در مجله رادیولوژی در این هفته, در بیانیه ای گفت. “که حرکت سیال به سمت سر خود را ممکن است یکی از مکانیزم باعث تغییرات ما در حال مشاهده در چشم و داخل جمجمه محفظه.”

با مقایسه MRI اسکن مغز از 10 مرد و یک زن فضانورد گرفته شده قبل و بعد از سفر به ISS آنها دریافتند که قرار گرفتن در معرض طولانی به ایستگاه فضایی باعث بسط در مغز و مایع مغزی نخاعی — مایع شفاف است که به عنوان یک بافر برای مغز است. مغز باقی ماند و در دولت جدید خود را برای یک سال تمام postflight به گفته محققان.

“آنچه ما شناسایی شده است که هیچ کس واقعا قبل از شناسایی این است که افزایش قابل توجهی وجود دارد از حجم ماده سفید مغز از قبل از شروع پرواز به postflight,” کرامر در بیانیه ای گفت:. “ماده سفید گسترش است که در واقع مسئول بزرگترین افزایش در ترکیب مغز و مایع مغزی نخاعی حجم postflight.”

آنها همچنین دریافتند که ایستگاه فضایی deforms و کمی انقباض غده هیپوفیز در مغز به اندازه نخود غده است که نقش مرکزی در تنظیم حیاتی در عملکردهای بدن. “ما دریافتیم که غده هیپوفیز را از دست می دهد ارتفاع و کوچکتر است postflight از آن بود قبل از شروع پرواز,” کرامر توضیح داد.

در حالی که تغییر شکل و تورم صدا مغز خطرناک است, تغییرات در حجم بودند قابل مقایسه با بیمارانی که صرف مدت زمان طولانی در بستر.

دقیق اثرات طولانی مدت بر سلامت کلی این مغز اثر گسترش از ایستگاه فضایی هنوز به طور کامل درک نشده است. علائم مشابه پدیده ای به نام “normal pressure hydrocephalus” — یک بیماری است که در آن مایعات در مغز تجمع می یابد و باعث بطن آن برای تبدیل شدن به بزرگ باعث دشواری در راه رفتن مشکلات مثانه و زوال عقل شده اند مشاهده شده در فضانوردان.

اما این بدان معنا نیست که ما نباید بررسی راه هایی برای جلوگیری از این تغییرات در مغز اتفاق می افتد. یکی از راه حل خواهد بود ایجاد گرانش مصنوعی با استفاده از یک سانتریفیوژ در فضا است. لباس های خاص است که می تواند فشار خون از اندام تحتانی نیز در نظر گرفته شود.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>