تحقیقات جدید: افراد بدون علائم می تواند گسترش Coronavirus

در یک گریم توسعه و دانشمندان بر این باورند که آنها را شناسایی کرده ایم که یک مورد که در آن یک بیمار منتقل می شود coronavirus 2019-nCoV به فرد دیگری — قبل از شروع به هر گونه علائم.

هفته گذشته یک مرد در آلمان بود به طور خلاصه بیمار با آنچه به پایان رسید تا بودن coronavirus, آمار, اخبار, گزارش, اما او هرگز سفر به هر یک از این مناطق نهفته شیوع ویروسی.

اما او گفت: کادر پزشکی او می خواهم به ملاقات با یک زن از شانگهای روز قبل از آن — و در حالی که این زن بعد از سقوط بیمار مبتلا 2019-nCoV او نمی توسعه هر گونه علائم تا زمانی که او در پرواز بازگشت به خانه.

در این مورد توضیح داده شده است در نامه ای به سردبیر منتشر شده در روز پنج شنبه در بخش جدید مجله پزشکی انگلستان بود که به قلم 17 پزشکان از چهار بیمارستان آلمان.

اگر آن را معلوم می شود درست است — آن است که همیشه ممکن است که sniffles و یا دیگر علائم جزئی و متوجه نیست که 2019-nCoV گسترش می تواند بدون علامت در میان مردم ارائه وخیم تهدید به تلاش های بین المللی برای مهار آن است.

“واقعیت این است که افراد بدون علامت هستند و منابع بالقوه 2019-nCoV عفونت ممکن است حکم یک ارزیابی مجدد از انتقال نوسانات فعلی شیوع” می خواند این نامه است.

در حالی که بدون علامت انتقال باعث می شود آن را مشکل تر برای پیگیری و جلوگیری از یک بیماری مثلا مردم کمتر احتمال دارد به بیمار از نزدیکی بدون علامت شخص آمار گزارش. پس از همه, آن را سخت تر برای گرفتن چیزی از کسی که سالم به نظر می رسد نسبت به کسی که عطسه همه جا.

فراتر از این یک مورد مقامات چینی پیشنهاد کرده اند آنها یافت نشانه هایی از بدون علامت انتقال با توجه به آمار. اما آمریکا و سازمان بهداشت جهانی رهبران بوده است مردد به اعلام آن ممکن است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im