تحقیقات جدید: مریخ ممکن است تا به حال یک بار حلقه

دو تا از مریخ قمر فوبوس و دیموس را مرموز مدار.

Deimos در خاص که در مدار سیاره سرخ پس از نزدیک که آن را از حلقههای این سیاره سه بار فقط در یک روز زمین به اخترشناسان متعجب و متحیر. مدار آن است در دو درجه زاویه چیزی است که محققان باید بیشتر استفاده بیش از — تا به حال.

“این واقعیت که دیموس مدار است که دقیقا در هواپیما با مریخ را استوا بی اهمیت در نظر گرفته شد و هیچ کس مراقبت به سعی کنید به آن را توضیح دهد” Matija Ćuk تحقیقات دانشمند در موسسه SETI و سرب نویسنده جدید preprint ارائه شده این هفته در 236th جلسه انجمن نجوم آمریکا در بیانیه ای گفت:.

“اما هنگامی که ما تا به حال یک ایده جدید است و ما در آن نگاه با چشم های جدید و دیموس را شیب مداری خود را نشان داد بزرگ راز” Ćuk اضافه شده است.

ساختمان های موجود در تحقیقات از سال 2017, محققان دریافتند که دیموس به احتمال زیاد تقسیم می شود به کوچک سنگ به عنوان آن را به آرامی کشیده شدن به سوی مریخ تشکیل یک حلقه در اطراف این سیاره است.

این بر اساس یک نظریه که قبلی قمر سیاره سرخ در حال حاضر دیده می شود, مرگ خود را, و شکسته به حلقه بیش از میلیاردها سال.

این محققان نشان می دهد که یک “پدربزرگ” ماه 20 بار به عنوان بزرگ به عنوان فوبوس را شکسته و اصلاح دو بار ایجاد فوبوس بار دوم در اطراف. این بیرون در حال حرکت ماه نیز باعث Deimos برای شروع سفر خود را به سمت داخل به تدریج با نزدیک شدن به سطح مریخ.

این “چرخهای حلقه ماه” نظریه حاکی از آن است که دیموس است که به مراتب بزرگتر از فوبوس; میلیاردها سال در مقایسه با تنها حدود 200 میلیون سال بود. آن را نیز نشان می دهد که مریخ معنیداری حلقه در اطراف آن میلیاردها سال پیش.

اما همانطور که در حال حاضر این تنها یک نظریه است. ژاپنی Aerospace Exploration Agency (JAXA) در حال برنامه ریزی در بازدید از هر دو فوبوس و دیموس به عنوان به زودی به عنوان 2024 به بازگشت به یک نمونه از بازگشت به زمین.

تنها خواهد شد و سپس ما قادر به بگویید بیشتر در مورد ریشه های عجیب و غریب قمر — و روشن کردن این امکان است که مریخ زمانی احاطه شده توسط moon-تشکیل حلقه در روند.

ادامه مطلب: مریخ قمر ممکن است اشاره است که این سیاره تا به حال یک بار حلقه [ایسنا]

بیشتر در مریخ: این تصویری از مریخ’ نشت جو می تواند ELON MUSK گریه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>