تحقیقات جدید: ماری جوانا می تواند منجر به غلط شکل گیری حافظه

این یک مشترک استعاره از stoner کمدی که سیگار باعث می شود کاربران فراموشکار — اما در حال حاضر به نظر می رسد آن را نیز می توانید آنها را “به یاد داشته باشید” چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده است.

تحقیقات جدید نشان داد که افرادی که vaped THC بودند بیشتر در معرض ابتلا خاطرات دروغین از کسانی که نمی معکوس گزارش شده است. پیدا کردن مشکل است و نه فقط از وجودی احساس وحشت و نگرانی دانستن خاطرات نیست کامل: کارشناسان گفته معکوس است که این پدیده می تواند منجر به غیر قانونی محکومیت های کیفری ناشی از نادرست شاهد عینی شهادت و یا اعترافات.

یک تیم بین المللی از محققان بسیاری وابسته به هلند’ دانشگاه ماستریخت آزمایش تاثیر علف های هرز در 64 شرکت کنندگان خاطرات. آنها دریافتند که شرکت کنندگان با تجربه هر دو خود به خود خاطرات دروغین و کسانی که محققان به طور فعال پیشنهاد شده است.

به عبارت دیگر اگر یک شاهد بالا بود در هر رویداد آنها در حال سوال کردن در مورد آنها ممکن است بر این باورند — و یا متقاعد شده ام که چیزهایی که هرگز اتفاق افتاده است در واقع.

به عنوان تیم تحقیق, مقاله, منتشر دوشنبه در مجله PNASمی خواند “این مطالعه نشان می دهد که مست افراد ممکن است در معرض خطر بالا به شکل انواع خطاهای حافظه است که می تواند خطر ناک در تحقیقی مصاحبه تنظیمات.”

“گام بعدی برای ما این است که به بررسی اثرات حشیش در یک “غلط اعتراف’ پارادایم” محقق و دانشگاه ماستریخت psychopharmacology متخصص لیلیان Kloft گفته معکوس. “False اعترافات یک عامل مؤثر برای محکومیت غیر قانونی است و ما نمی رد که مواد مخدر نفوذ می تواند آسیب پذیری برای ساخت یک غلط اعتراف.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im