تحقیقات جدید: شنوندگان همگام سازی فعالیت مغز با نوازندگان

امواج مغز

با توجه به تحقیقات جدید توسط چینی دانشمندان علوم اعصاب چیزی فوق العاده ای اتفاق می افتد در طول اجرای موسیقی: فعالیت مغز شنوندگان به نظر می رسد همگام با فعالیت مغز نوازنده نواختن موسیقی برای آنها. بله هر کسی که تا کنون دیده یک کنسرت عالی در حال حاضر تایید: نوازندگان و جمعیت واقعا در حال اتصال در سطح عصبی.

“این یافته ها نشان می دهد که عصبی هماهنگی بین مخاطب و بازیگر ممکن است به عنوان یک زمینه ساز برای مثبت استقبال از اجرای موسیقی” می خواند یک مقاله در مورد پژوهش است. “این مطالعه گسترش درک ما از موسیقی قدردانی.”

ویولن محتوا

مقاله منتشر شده در مجله NeuroImage توسط یک تیم در دانشگاه شرق چین عادی توصیف cyberpunk آزمایش که در آن محققان ثبت, کلاسیک, ویولن انجام یک سری از ترکیبات و سپس با بازی در فیلم های ضبط شده به شانزده شنوندگان. هر دو ویولونیست و مخاطبان بودند سیمی تا به ضبط جریان خون در مغز خود را در موسیقی.

Intriguingly دانشمندان دریافتند آنچه به آنها تماس بگیرید “درون مغز انسجام” بین مغز شنوندگان و مغز نوازنده. به عبارت دیگر همان بخش از مغز روشن در مغز فرد نواختن موسیقی و مردم گوش دادن.

روح موسیقی

حتی بیشتر intriguingly محققان دریافتند که هماهنگ سازی قوی تر بود که مخاطبان موسیقی لذت می برد.

به عبارت دیگر این خیابان از تحقیقات می تواند در تعمیق درک ما برای عصبی قدردانی از موسیقی و یا ریسک گریز رکورد execs ابزارهای جدید برای طبخ کاملا خشنود پاپ آهنگ.

ادامه مطلب: نوازندگان و مخاطبان خود را نشان می دهد هماهنگ الگوهای فعالیت مغز [انجمن روانشناسی بریتانیا تحقیقات هضم]

بیشتر در موسیقی: میلیاردر: آینده موسیقی خواهد بود هوش مصنوعی-تولید برای مطابقت با خلق و خو ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de