تحقیقات جدید: پایان مستند خواهد صدمه زدن به اقتصاد و حتی بیشتر

برنامه ریزی بلند مدت

Coronavirus مستند و قرنطینه سفارشات اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک جنگ بین امنیت عمومی و اقتصادی تخریب.

اما یک تیم از اقتصاددانان می گوید که دوگانگی ندارد ، آنها استدلال می کنند که در پایان مستند سفارشات و دوباره باز کردن غیر ضروری کسب و کار به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به انجام به پایان خواهد رسید و باعث حتی بیشتر اقتصادی تخریب از گسترش قرنطينه خواهد بود.

عواقب ناخواسته

ارسال مردم به کار یکهو به احتمال زیاد در نتیجه دو برابر رکود اقتصادی به عنوان یک جریان قرنطینه نتیجه گیری یک مطالعه توسط دانشگاه کمبریج و ایالات متحده فدرال رزرو مدیره اقتصاددانان.

“و همچنین شامل از دست دادن زندگی ارتکاب به دراز مدت اجتماعی فاصله ساختار به نگه داشتن هسته کارگران فعال می تواند به طور قابل توجهی صاف هزینه های اقتصادی این بیماری” کمبریج اقتصاددان به Giancarlo Corsetti گفت: در آزادی مطبوعات.

مخاطره آمیز مانور

دلیل دوباره باز کردن کسب و کار در اوایل امر می تواند بسیار مخرب است چرا که این امر به احتمال زیاد باعث افزایش عفونت کروناویروس در میان کارگران که مجبور به تغییر.

“بدون سلامت عمومی محدودیت های تصادفی گسترش این بیماری به ناچار ضربه بخش ها و صنایع است که ضروری است برای اقتصاد برای اجرای” Corsetti گفت: در انتشار.

“کمبود نیروی کار در میان هسته کارگران در نوار خاص ارزش بیشتری از اقتصاد,” او اضافه شده است. “به عنوان ضروری اعضای تیم در این هسته بخش رها کردن از نیروی کار آن باعث اختلال در تولید به مراتب بیشتر از از دست دادن کسانی که در مناطق دیگر از اقتصاد است.”

ادامه مطلب: آسیب های اقتصادی می تواند بدتر و بدون مستند و اجتماعی فاصله, مطالعه می یابد [دانشگاه کمبریج]

بیشتر مستند: نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها فکر می کنم ضد قرنطینه معترضان احمقها هستند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>