تحقیقات جدید: بیماری های مسری گسترش زیادی مانند الگوهای رفتاری

یک گروه از دانشمندان خود را می گویند تحقیقات جدید نشان می دهد که بیماری های مسری گسترش بسیار مشابه به الگوهای رفتاری به اینترنت — به این معنی که به جای گسترش در جداسازی آنها تنه یک دیگر را برای موفقیت و سقوط پس از رسیدن به اشباع است.

“هنگامی که بیماری های تقویت آنها به سرعت در حال شتاب از طریق جمعیت و سپس محو شد به عنوان آنها را اجرا میزبان” می خواند در یک مصاحبه مطبوعاتی در مورد تحریک آمیز تحقیقات. “به گفته محققان,’ مدل های مشابه فوق العاده نمایی الگوی مشخص از گسترش گرایش اجتماعی مانند فیلم ها ویروسی که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده و پس از آن مربوط به آتش بس پس از یک توده مهم از مردم را مشاهده آنها است.”

تحقیقات منتشر شده در مجله Nature Communications این هفته هل در مقابل این ایده مشترک که شیوع به سادگی گسترش می یابد از یک میزبان به چند هر یک از آنها گسترش دوباره آن را.

در عوض محققان دریافتند جداگانه بیماری اغلب تقویت هر یک از دیگر مانند سرد است که باعث می شود شما عطسه كردن دوم بیماری به افراد دیگر. یا بدن خود را می تواند به مبارزه با یک بیماری است اما انجام این کار تضعیف سیستم ایمنی بدن شما منجر به تسلیم شدن به یکی دیگر.

به عبارت دیگر, آن را مانند وقتی که شما می بینید بسیاری از دوستان شما به اشتراک گذاری همان صدای جیر جیر که شما در نهایت شکستن و به اشتراک گذاری آن را به خودتان. و یا به عنوان محقق لوران Hébert-Dufresne قرار داده و آن را “پدیده ای است که از طریق آن ده دوستان گفتن شما را به دیدن جدید “جنگ ستارگان” فیلم متفاوت است از یکی از دوستان گفتن شما همان چیزی را ده بار.”

که برای تلفن های موبایل غریب اما این یافته به ویژه تشدید Hébert-Dufresne هشدار داد که coronavirus SARS-CoV-2 است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

“هنگامی که ساخت پیش بینی مانند برای زمان شیوع کروناویروس اتفاق می افتد در یک فصل آنفولانزا از آن می شود مهم است که بدانید که در موارد عفونت های متعدد و که بیماران در بیمارستان با آنفولانزا — اما می ترسم چون از coronavirus,” او گفت:. “این تعاملات می توان زیستی یا اجتماعی در طبیعت, اما همه آنها مهم است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im