تحقیقات جدید: نزدیک Exoplanet به زمین می تواند میزبان زندگی

با استفاده از دولت از هنر ابزار نجومی یک تیم بین المللی از محققان تایید کرده است وجود پروکسیما b یک سیاره زمین مانند است که در مدار نزدیک ترین ستاره به منظومه شمسی ما پروکسیما قنطورس.

“تایید وجود پروکسیما b یک وظیفه مهم است و آن را یکی از جالب ترین سیاره های شناخته شده در خورشیدی در محله” Alejandro سوارز Mascareño سرب نویسنده یک مقاله در مورد تحقیقات منتشر شده در مجله Astronomy & اخترفیزیکدر بیانیه ای گفت:.

آنها دریافتند که پروکسیما b 1.17 برابر جرم زمین کوچکتر از بزرگتر برآورد 1.3 بار. این مدار ستاره خود را فقط در 11.2 روز. استخوانی پایین جرم یک سیاره دور با چنین دقت است که “به طور کامل بی سابقه” گفت: 2019 نوبل Prizer برنده میشل شهردار که گذاشته و زمینه را برای فن آوری ساخته شده است که این کشف ممکن است, در بیانیه ای.

پروکسیما b برای اولین بار کشف شد در سال 2016 با استفاده از چنگ (دقت بالا سرعت شعاعی سیاره جستجوگر) یک سیاره شکار طیف نصب شده به یکی از تلسکوپ در رصدخانه جنوبی اروپا در لا سیلا در رصدخانه شیلی.

دانشمندان قادر بودند به با سنگ تیز کردن در در این سیاره با اسپرسو یک نسل جدید طیف نیز در رصدخانه شیلی که دارای سه بار با دقت به چنگ.

“ما بسیار خوشحال شدند با عملکرد چنگ است که مسئول کشف صدها نفر از سیارات فراخورشیدی بیش از 17 سال گذشته” فرانچسکو په په ستاره شناسی استاد در دانشگاه ژنو سوئیس و رهبر اسپرسو.

“ما واقعا خوشحالیم که اسپرسو می تواند حتی بهتر اندازه گیری و آن را لذت بخش و فقط پاداش برای کار تیمی ماندگار نزدیک به 10 سال” په په که همچنین همکاری نویسنده این مقاله اضافه شده است.

حتی اگر پروکسیما b مدار ستاره خود در چنین فاصله نزدیک آن را هنوز هم در مورد دریافت همان مقدار انرژی از آن که زمین می کند از خورشید است. و است که ستاره شناسان هیجان زده در مورد پتانسیل برای یافتن حیات بیگانه.

اما وجود دارد برخی از اخبار بد: Proxima Centauri تمایل به بمباران هر سیاره در مجاورت آن با وحشی مقدار X rays — Proxima b دریافت حدود 400 برابر مقدار به عنوان دریافت زمین از آن خورشید است.

که منجر به این سوال: “آیا یک فضای است که محافظت از سیاره از این کشنده اشعه پرسید:” co-نویسنده کریستف Lovis یک محقق که مشغول به کار در, اسپرسو, در بیانیه ای. Lovis امیدوار است که نسل بعدی از طیف سنج — اسپرسو جانشین “RISTRETTO,” در حال حاضر در کار می کند — می تواند به ما کمک کند پیدا کردن پاسخ است.

برای ما به یک نگاه دقیق تر در پروکسیما b اما پروکسیما قنطورس است که “تنها” 4.2 سال نوری از خورشید — معنی آن را هنوز هم چندین هزار سال برای رسیدن به آنجا با استفاده از امروز نیروی محرکه فن آوری است.

ادامه مطلب: اسپرسو تایید حضور یک زمین در اطراف نزدیکترین ستاره [دانشگاه ژنو]

بیشتر در پروکسیما: دانشمندان با یافتن شواهدی از دومین سیاره در مدار نزدیکترین ستاره

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>