تحقیقات جدید: علائم سرطان می تواند به نظر می رسد سال قبل از تشخیص

با تشکر از عظیم ژنتیکی مطالعه پزشکان ممکن است به زودی قادر به تشخیص برخی از انواع سرطان زودتر از همیشه است.

تحقیقات جدید نشان داد که نشانه های ظریف از سرطان می تواند ظهور سال قبل از یک بیمار تشخیص داده می شود با توجه به نگهبان. در حالی که آن را بیش از حد به زودی برای استقرار یافته در یک محیط بالینی آنها در نهایت می تواند ارائه پزشکان با ابزارهای جدید برای ابتلا به سرطان در اولین مراحل — هنگامی که آن را بیشتر به راحتی قابل درمان است.

دانشمندان در فرانسیس کریک موسسه انجام یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی نمونه از بیش از 2500 تومورهای مربوطه با 38 نوع از سرطان با توجه به نگهبان. کار خود را پنج شنبه منتشر شده در مجله طبیعتشناسایی جهش های شایع مرتبط با سرطان است.

آنها دریافتند که جهش به طور کلی رخ می دهد در همان نه ژن — و می تواند نشان می دهد تا سال قبل از دیگر محسوس نشانه هایی از سرطان انجام دهد.

“باز کردن این الگوها به معنی آن باید در حال حاضر ممکن است به توسعه جدید تست های تشخیصی است که انتخاب کنید تا علائم از سرطان بسیار زودتر” Peter Van Loo یکی از مولفان این پژوهش گفت: نگهبان.

این تیم گفت: نگهبان که اگر کار خود را گنجانیده شده است به آزمایش های بالینی پزشکان ممکن است قادر به تشخیص سرطان زودتر در عنوان بسیاری از یک سوم از تمام بیماران.

“یکی می توانید سعی کنید و شناسایی این [اوایل جهش] و انجام برخی از نوع بسیار حساس تصویربرداری در بیماران که مثبت بودند و” ون لوو گفت: نگهبان. “و یا حتی بیشتر را به آینده می تواند باردار شدن از روش های است که واقعا هدف این سلول های آنها ساخته شده است تا نور را در یک روش تصویربرداری یا فقط کشتن آنها را در یک بروید. که کمی داستان های علمی تخیلی در حال حاضر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im