فرآیند جدید می تواند پایدار پلاستیک تولید

اتیلن در جهان است, محبوب ترین ماده شیمیایی صنعتی. مصرف کنندگان و صنعت تقاضا 150 میلیون تن در هر سال و بیشتر از آن می رود به تعداد بی شماری از محصولات پلاستیکی از الکترونیک به پارچه. برای دریافت اتيلن شرکت های انرژی کرک هیدروکربن ها از گاز طبیعی در یک فرایند است که نیاز به مقدار زیادی از گرما و انرژی و کمک به تغییر آب و هوا باعث تولید گازهای گلخانه ای.

دانشمندان به تازگی ساخته شده اتيلن با ترکیب دی اکسید کربن و گاز و آب و مولکولهای آلی بر سطح کاتالیزور مس در داخل یک electrolyzer—یک دستگاه است که با استفاده از برق به درایو یک واکنش شیمیایی. روند شرح داده شده در ماه نوامبر گذشته آنلاین در طبیعتمی تواند نقطه راه به سمت استفاده از دی اکسید کربن به عنوان ماده خام برای مواد شیمیایی و به طور بالقوه سوخت و کمک به کاهش اتکا به سوخت های فسیلی و برای قرار دادن دندانه در صنعتی کربن تولید گازهای گلخانه ای.

کشف ناشی از کار در سال گذشته منتشر شده توسط دانشگاه تورنتو مهندس تد سارجنت توصیف یک فرایند مشابه استفاده می شود که برق بیشتر و کمتر کارآمد به طور کلی. بنابراین سارجنت می گوید که او به دنبال محققان در موسسه فناوری کالیفرنیا که “کمربند سیاه و سفید در مولکولی طراحی و سنتز.”

Caltech داروخانه ها جوناس پیترز و تئودور Agapie و همکاران خود تجربه با مولکولهای آلی برای اضافه کردن به مس کاتالیزور. یک arylpyridinum نمک تبدیل به Goldilocks مولکول سارجنت می گوید: آن را به شکل نامحلول در آب فیلم بر روی مس است که قرار است دی اکسید کربن پس از آن مولکول های واکنش بیشتر کارآمد با یک دیگر بدون کم کردن سرعت واکنش. نتیجه این شد بیشتر اتیلن با کمتر از محصولات مانند متان و هیدروژن است.

هنوز هم این روند باید تبدیل به حتی بیشتر کارآمد قبل از آن را می توان به صورت تجاری مقیاس پذیر و با استفاده از کربن پاک و یا گرفته شده از امکانات مانند زغال سنگ و یا گاز سوز نیروگاه. کاهش هزینه های انرژی در حال حاضر اتفاق می افتد با منابع انرژی تجدید پذیر مانند باد و همچنین می تواند کمک به آن را بیشتر امکان پذیر است.

“این است که دستیابی به موفقیت قابل توجهی می گوید:” شیدا Cortright ارشد پژوهش مشاور در ملی انرژی های تجدید پذیر در آزمایشگاه طلایی Colo., که درگیر در مطالعه است. این نتیجه او می گوید: “چیزی که بسیاری از مردم در حال رفتن به پرداخت توجه به آنها در حال رفتن به قادر به ساخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de