مکان های جدید و تجارب ممکن است شما را شادتر

وجود دارد یک لینک بین جدید و متنوع تجارب و افزایش شادی و این ارتباط همکاران با همبستگی بیشتر از فعالیت مغز با توجه به تحقیقات جدید.

نتایج در طبیعت علوم اعصاب نشان می دهد که قبلا ناشناخته ارتباط بین ما روزانه محیط فیزیکی و ما احساس خوب بودن.

“نتایج ما نشان می دهد که مردم احساس شادتر زمانی که آنها بیشتر به تنوع در روال زندگی روزانه خود را—هنگامی که آنها به رمان مکان و یک آرایه وسیعی از تجارب” توضیح می دهد که coauthor کاترین هارتلی, استادیار در گروه روانشناسی دانشگاه نیویورک است. “مخالف نیز به احتمال زیاد درست: احساسات مثبت ممکن است رانندگی مردم به دنبال این تجارب پرارزش تر است.”

مطالعات قبلی با استفاده از حیوانات از افراد نشان داده اند نتایج مشابه.

“در مجموع این یافته ها نشان می دهد مفید عواقب زیست محیطی غنی سازی در سراسر گونه نشان دادن ارتباط بین دنیای واقعی قرار گرفتن در معرض هوای تازه و متنوع تجارب و افزایش احساسات مثبت” می افزاید: coauthor هارون هلر استادیار در گروه روانشناسی در دانشگاه میامی است.

محققان که در انجام این مطالعه قبل از شروع COVID-19 pandemic, می دانیم که زمان عمومی-بهداشت و درمان دستورالعمل ها و محدودیت های مطرح محدودیت در حرکت است. آنها توجه داشته باشید که حتی تغییرات کوچک است که معرفی تنوع بیشتر به جسمی یا روانی روزمره—مانند ورزش در خانه, در حال رفتن به راه رفتن در اطراف بلوک و یک مسیر متفاوت به فروشگاه مواد غذایی و یا داروخانه—به طور بالقوه ممکن است عملکرد مشابه اثرات مفید است.

در این مقاله محققان مورد بررسی قرار زیر سوال: تنوع در انسان روزانه تجارب مرتبط با مطلب عاطفی مثبت متحده ؟

برای انجام این کار آنها انجام شده ردیابی GPS از شرکت کنندگان در نیویورک و میامی برای سه تا چهار ماه درخواست افراد توسط پیام متنی به گزارش خود را در مورد مثبت و منفی عاطفی در طول این دوره است.

نتایج نشان داد که در روز زمانی که مردم تا به حال بیشتر تنوع در مکان فیزیکی خود را—بازدید از مکان های بیشتری را در یک روز و هزینه های متناسب و عادلانه زمان در سراسر این مکان—آنها احساس مثبت بیشتر: “مبارک” “هیجان زده” “قوی” “آرام” و/یا “توجه است.”

دانشمندان سپس مجموعه ای را برای تعیین اگر این پیوند بین اکتشاف و احساسات مثبت به حال یک اتصال به فعالیت مغز است.

برای انجام این کار در حدود نیمی از افراد بازگشت به آزمایشگاه و تحت اسکن MRI.

MRI نتايج نشان داد که مردم برای آنها این اثر قوی بود—کسانی که در مواجهه با تجارب متنوع تر و به شدت با احساس مثبت (“گذارد”)—به نمایش گذاشته بیشتر همبستگی بین فعالیت مغز در هيپوکامپ و striatum. این مناطق مغز کاردانی به ترتیب با پردازش اخبار و پاداش مفید یا ذهنی از تجارب مثبت.

“این نتایج نشان می دهد یک لینک متقابل بین رمان و متنوع تجربیات ما در طول زندگی روزانه اکتشاف ما محیط فیزیکی و ذهنی ما احساس خوب بودن” مشاهده هارتلی, که همچنین دارای انتصاب در مرکز عصبی علم و Langone بهداشت موسسه علوم اعصاب.

اضافی نویسندگان از دانشگاه نیویورک و دانشگاه کلمبیا و دانشگاه میامی است.

حمایت از تحقیق و پژوهش از یک Klingenstein-سایمونز یاران جایزه یک Jacobs بنیاد اوایل زندگی حرفه ای کمک هزینه تحصیلی بنیاد ملی علوم این دانشگاه نیویورک مغز آسیب پذیر, پروژه, جان تمپلتون جایزه و موسسه ملی بهداشت.

منبع: NYU

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>