New Orleans آسیب پذیر است به رشد طوفان موج

ایالات متحده شرق و سواحل خلیج فارس را تجربه می کنند بیشتر—اما متفاوت—طوفان موج به عنوان گرمایش جهانی پیشرفت بر اساس یک مطالعه جدید.

دو منطقه متفاوت در نحوه اقیانوس و اتمسفر گردش خون و سطح دریا تعامل برای تولید موج طوفان, محققان می گویند. این مطالعه برای اولین بار به مقایسه چگونه بخش های مختلف از ساحل اقیانوس اطلس ممکن است کرایه در طول طوفان. دانشمندان به بررسی اثرات هر دو طوفان گرمسیری از جمله طوفان و فوق العاده طوفان گرمسیری مانند و نه’easters.

این تیم با استفاده از جدید جهانی آب و هوا مدل کامپیوتری است که به آنها اجازه ترکیب اطلاعات آب و هوا, آب و هوا و سطح دریا در یک به طور کامل یکپارچه راه است.

این یافته ها نشان می دهد که حتی در صورت عدم وجود گرم شدن کره زمین در سواحل خلیج فارس و به خصوص New Orleans است به خصوص در معرض طوفان خروش. به عنوان آب و هوای گرم این منطقه تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر در معرض شدید طوفان موج می گوید: اولین نویسنده Jianjun یین استادیار علوم در دانشگاه آریزونا.

موج طوفان عوامل

بیش از 60 میلیون نفر زندگی می کنند در اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک مناطق. بین سال های 2000 و 2017, 13, طوفان, ضربه این مناطق هر کدام باعث بیش از 10 میلیارد دلار خسارت.

برای هر دو مناطق طوفان افزایش ارتفاع در آینده افزایش خواهد یافت به عنوان گرم شدن پیشرفت یین و همکاران خود را در بر داشت. قوی تر طوفان را تحت تاثیر قرار سواحل خلیج فارس و افزایش سطح دریا تاثیر می گذارد سواحل شرق.

“برای خلیج مکزیک ساحل, شدید سطح دریا است که بسیار حساس به tropical cyclone ویژگی های مانند طوفان باد. بنابراین اگر این طوفان قوی تر می شود وجود دارد مرتفع طوفان افزایش ارتفاع از آنجا که منطقه بسیار حساس به طوفان و وزش باد و” یین می گوید.

“اما برای ساحل شرقی آمریکا به ویژه سواحل شمال شرق آمریکا داستان متفاوت است—حداکثر طوفان افزایش است که عمدتا تحت تاثیر زمینه افزایش سطح دریا,” او می گوید.

حوادث شدید

یین حال انجام تحقیقات قبلی در افزایش سطح دریا با استفاده از کامپیوتر مدل های آب و هوا و می خواستم به بررسی آنچه دانشمندان را “شدید سطح دریا رویدادها”—تالار سنبله در روزانه ساحلی از سطح دریا به طور کلی ناشی از طوفان.

اما مدل های قبلی نمی تواند رسیدگی به فعل و انفعالات پیچیده بین اقیانوس و جو یین می خواستم که شامل یا به این دلیل این مدل فاقد یک رویکرد یکپارچه و یا بیش از حد درشت.

تکنولوژی در فرم جدید جهانی آب و هوا مدل توسعه یافته توسط NOAA ژئوفیزیک دینامیک سیالات آزمایشگاه در پرینستون نیوجرسی به نجات آمد.

با استفاده از مدل GFDL CM4 اجازه یین و همکاران به ترکیب اطلاعات در مورد گرمسیری و فوق العاده طوفان گرمسیری جوی و اقیانوسی گردش آب و هوا و بالا آمدن سطح دریا. داشتن چنین اطلاعات غنی در این مدل اجازه این تیم به بیشتر دقت پیش بینی دریاها در امتداد سواحل شرقی آمریکا واکنش نشان خواهد داد به طوفان.

تیم مورد مطالعه خط ساحلی از Halifax, Nova Scotia, به هوستون ،

طوفان موج و CO2

محققان با استفاده از این مدل برای تجزیه و تحلیل چند شبیه سازی. کنترل استفاده می شود قبل از صنعتی شرایط مشابه به کسانی که در 1800s. یکی دیگر از شبیه سازی اضافه شده و بیشتر و بیشتر شرکت2 به مدل جو در نرخ افزایش مشابه که مشاهده از اواسط قرن 20th.

قبل از کنترل صنعتی شبیه سازی نشان داد که تفاوت اساسی رانندگی طوفان خروش در دو منطقه—قدرت باد در امتداد سواحل خلیج فارس و سطح دریا در طول سواحل شرق.

شبیه سازی که اضافه شدن CO2 به فضای سال پس از سال پیش بینی شده است که به عنوان گرم شدن پیشرفت وجود خواهد داشت کمتر—اما قوی تر—طوفان گرمسیری.

“برای این شرکت2 آزمایش ما نشان داد که افزایش موج طوفان است تحت تاثیر عوامل مختلف در سواحل شرق از سواحل خلیج فارس” یین می گوید.

در علاوه بر این به عنوان CO2 در جو را افزایش می دهد, این مدل نشان می دهد که اقیانوس اطلس را به اقیانوس اطلس Meridional واژگون شدن گردش خون را پایین آهسته تشدید افزایش سطح دریا و موج طوفان در سواحل شرق.

“AMOC حمل و نقل مقدار زیادی از گرما مینمودند ، آن را به طور عمده مسئول خفیف آب و هوا بیش از اروپا و” یین می گوید. “اگر AMOC کند می شود, آن می تواند تاثیر آب و هوا و آب و هوا بیش از اروپا و آمریکای شمالی و منطقه ای باعث افزایش سطح دریا.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله آب و هوا. اضافی نویسندگان از سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت, دانشگاه پرینستون, دانشگاه آکسفورد و دانشگاه نیویورک.

NOAA و بنیاد ملی علوم تامین می شود ،

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su