جدید ضبط حرکت تکنولوژی می تواند رقمی کردن سگ خود را به بازی های ویدئویی

سگ ردیابی

یک حرکت جدید جذب سیستم می توانید دیجیتال آواتار از سگ پس از فیلمبرداری آنها را تنها با یک دوربین.

به طور معمول دیجیتالی شدن یک سگ مثل این است که دیجیتالی شدن یک فرد: آن شامل دوربین های متعدد و یک سگ نسخه از آن توپ-با روکش ضبط حرکت مناسب — اما یک تیم از دانشمندان کامپیوتر در دانشگاه, داخل حمام, انجام دور با تمام است که با توجه به تحقیقات مشترک در این تیم گیتهاب. آن را غیر معمول و توسعه و اما یکی است که می تواند بسیار بهبود زمینه های مختلف از انیمیشن به مراقبت های دامپزشکی.

باند مجازی

این تیم آغاز شده و با معمول getup: دوربین های متعدد و حرکت گرفتن کت و شلوار. پس از آموزش یک مدل کامپیوتری در راه رفتن و شمار از 14 نژادهای سگ, اما, تمام سخت افزار اضافی و شد غیر ضروری. در حال حاضر تنها RGBD دوربین — که همچنین سوابق چگونه اجسام دور هستند کافی است برای این مدل به دقت شناسایی و پیش بینی حرکات سگ و آنها را از نو خلق عملا.

“برای صنعت سرگرمی تحقیقات ما می تواند کمک به تولید بیشتر معتبر جنبش مجازی حیوانات در فیلم های سینمایی و بازی های ویدئویی” حمام محقق Sinéad کارنی گفت: در آزادی مطبوعات. “صاحبان سگ می تواند همچنین استفاده از آن برای ایجاد یک 3D دیجیتال نمایندگی از حیوان خانگی خود را بر روی کامپیوتر خود است که بسیاری از سرگرم کننده!”

کپسول زمان

سرگرم کننده و بازی در کنار این تکنولوژی همچنین می تواند یک ابزار ارزشمند برای دامپزشکان است که در حال پیگیری یک سگ سلامتی است.

“این تکنولوژی اجازه می دهد تا ما را به مطالعه حرکت حیوانات” کارنی افزود: “مفید است که برای برنامه های کاربردی مانند تشخیص لنگش در سگ های اندازه گیری و بازیابی آن در طول زمان است.”

ادامه مطلب: Digitise سگ خود را به یک بازی کامپیوتری [دانشگاه, داخل حمام]

بیشتر در ضبط حرکت: شگفت انگیز تکنولوژی شما را تبدیل به یک CGI شخصیت در زمان واقعی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de