جدید مغناطیسی مغز stim نشان می دهد وعده به صورت افسردگی شدید

یک شکل جدید از تحریک مغناطیسی مغز به سرعت در حال برطرف علائم افسردگی شدید در 90 درصد از شرکت کنندگان در یک مطالعه کوچک.

محققان در حال انجام یک بزرگتر دوسوکور کارآزمایی که در آن نیمی از شرکت کنندگان در حال دریافت درمان جعلی. محققان خوشبین هستند دوم دادگاه ثابت خواهد کرد همین طور موثر در درمان افرادی که وضعیت نشده بهبود یافته با دارو بحث درمان و یا اشکال دیگر تحریک الکترومغناطیسی.

درمان است که به نام دانشگاه استنفورد شتاب هوشمند Neuromodulation درمانی و یا سنت. آن است که یک فرم از تحريک تحریک مغناطیسی که غذا و دارو تایید شده برای درمان افسردگی است. محققان گزارش می دهند که درمان را بهبود می بخشد و در زمان مورد تایید FDA پروتکل با افزایش تعداد مغناطیسی پالس سرعت بالا با سرعت از درمان و با هدف قرار دادن پالس با توجه به هر فرد neurocircuitry.

قبل از اینکه تحت درمان 21 همه شرکت کنندگان در مطالعه بودند به شدت افسرده با توجه به چندین تست های تشخیصی برای افسردگی است. پس از آن 19 نفر از آنها را به ثمر رساند در nondepressed محدوده. اگر چه همه شرکت کنندگان تا به حال افکار خودکشی قبل از درمان هیچ یک از آنها گزارش افکار خودکشی پس از درمان. 21 همه شرکت کنندگان قبلا تجربه نکرده بهبود با داروهای تایید شده توسط FDA تحريک تحریک مغناطیسی یا ect.

تنها عوارض جانبی درمان های جدید بودند خستگی و ناراحتی در طول درمان گزارش مطالعه. نتایج ظاهر خواهد شد در مجله آمریکایی روانپزشکی.

“شده است وجود دارد هرگز یک روش درمانی برای درمان افسردگی مقاوم که شکسته 55 درصد بهبودی نرخ در باز برچسب, تست می گوید:” نولان ویلیامز استادیار روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده ارشد این مطالعه است. “Electroconvulsive therapy تصور می شود استاندارد طلا, اما آن را تنها به طور متوسط 48 درصد بهبودی رای در افسردگی مقاوم در برابر درمان. هیچ کس انتظار می رود این نوع از نتایج.”

‘افسردگی و عذاب ناامیدی’

زمانی که Deirdre لیمن 60 بیدار شد صبح روز 30 ژوئن 2018 او گفت: او در برخورد با “سونامی تاریکی است.” لیمن تلاش کرده بود با اختلال دو قطبی تمام زندگی بزرگسالی اما با داروها و روان درمانی, خلق و خوی او شده بود پایدار برای 15 سال است.

“وجود دارد یک ثابت قروچه در مغز من: آن صدای خود من صحبت کردن در مورد افسردگی, عذاب, ناامیدی,” او می گوید. “من گفت: شوهر من ‘من پایین رفتن و من و به سمت خودکشی.’ وجود دارد به نظر می رسید هیچ گزینه ای دیگر است.”

لیمن را روانپزشک شنیده بود از سنت مطالعه و مراجعه او به دانشگاه استنفورد. بعد از محققان مشخص نقطه ای در مغز است که بهره مند از تحریک لیمن تحت درمان است.

“با دور سوم از پچ پچ شروع به سهولت” او می گوید. “ناهار من می تواند نگاه من در چشم. با هر جلسه پچ پچ کردم کمتر و کمتر تا زمانی که آن را به طور کامل آرام است.

“که بیشتر از صلح بوده است وجود دارد در مغز من پس از من 16 و شروع کردن مسیر به اختلال دو قطبی است.”

person in suit holds medical device to seated person's head
Deirdre لیمن که از افسردگی رنج می برد با نولان ویلیامز که نظارت یک کارآزمایی بالینی یک درمان بالقوه است که با استفاده از تحريك مغناطيسي سونوگرافى. در این عکس ویلیامز و لیمن نشان می دهد که چگونه یک بیمار قرار گرفته است و تجهیزات مورد استفاده در طول درمان. (اعتبار: استیو Fisch/دانشگاه استنفورد)

در تحريک تحریک مغناطیسی جریان الکتریکی از یک مغناطیسی سیم پیچ قرار داده شده بر روی پوست سر تحریک یک منطقه از مغز دخیل در افسردگی است. درمان به عنوان تایید شده توسط FDA نیاز به شش هفته یک بار جلسات روزانه. تنها حدود نیمی از بیمارانی که تحت این درمان بهبود و تنها حدود یک سوم تجربه بهبودی از افسردگی است.

یک ماه پس از درمان 60 درصد از شرکت کنندگان هنوز در بهبودی از افسردگی است.

محققان دانشگاه استنفورد فرض شده است که برخی از تغییرات به تحريک مغناطیسی تحریک می تواند به بهبود اثربخشی آن است. مطالعات پیشنهاد کرده بود که یک دوز قوی تر از 1,800 پالس در هر جلسه به جای 600 و موثر تر خواهد بود. محققان با احتیاط خوش بینانه از ایمنی درمان است که به عنوان دوز تحریک شده و بدون آسیب در اشکال دیگر از تحریک مغز برای اختلالات عصبی مانند بیماری پارکینسون.

مطالعات دیگر پیشنهاد کرد که تسریع درمان کمک خواهد کرد از بین بردن افسردگی بيماران با سرعت بیشتری. با سنت شرکت کنندگان در مطالعه تحت 10 جلسه در هر روز 10 دقیقه ای درمان با 50 دقیقه استراحت در میان است. یک روز پس از درمان لیمن خلق و خوی نمره نشان داد او دیگر افسرده; از آن زمان تا به مدت پنج روز برای شرکت کنندگان دیگر. به طور متوسط سه روز از درمان بودند به اندازه کافی برای شرکت کنندگان به رهایی از افسردگی است.

“کمتر مقاوم به درمان شرکت کنندگان دیگر درمان طول می کشد می گوید:” محقق فوق دکترا النور کول یک نویسنده سرب از مطالعه.

چگونه مغناطیسی تحریک مغز کار می کند

محققان همچنین حدس زده است که هدف تحریک دقیق تر خواهد بهبود درمان اثربخشی. در تحريک تحریک مغناطیسی درمان هدف در محل که در آن بسیاری از مردم dorsolateral قشر نهفته است. این منطقه تنظیم عملکردهای اجرایی مانند انتخاب مناسب خاطرات و مهار نامناسب پاسخ.

برای سنت محققان مغناطیسی استفاده می شود-تشدید تصویربرداری از فعالیت مغز برای قرار دادن نه تنها dorsolateral قشر اما خاص ناحیه درون آن است. آنها مشخص این ناحیه در هر یک از شرکت کنندگان که دارای یک رابطه با subgenual سینگولیت بخشی از مغز است که بیش از حد فعال در افرادی که دچار افسردگی است.

در افرادی که افسرده هستند, ارتباط بین دو منطقه ضعیف است و subgenual سینگولیت می شود بیش از حد فعال می گوید: Keith Sudheimer بالینی دستیار استاد روانپزشکی و نویسنده ارشد این مطالعه است. تحریک این ناحیه از dorsolateral قشر کاهش فعالیت در subgenual سینگولیت او می گوید.

برای تست ایمنی محققان ارزیابی شرکت کنندگان در عملکرد شناختی قبل و بعد از درمان. آنها هیچ عوارض جانبی منفی; در واقع, آنها کشف کردند که شرکت کنندگان توانایی برای سوئیچ بین کارهای ذهنی و به حل مشکلات بهبود یافته بود—یک نمونه نتیجه برای افرادی که دیگر افسرده.

یک ماه پس از درمان 60 درصد از شرکت کنندگان هنوز در بهبودی از افسردگی است. پیگیری مطالعات در حال انجام به منظور تعيين مدت از داروی ضد افسردگی اثر است.

پژوهشگران را به مطالعه اثربخشی سنت در شرایط دیگر مانند اختلال وسواسی-اجباری اعتیاد و اختلالات طیف اوتیسم.

انرژی و ثبات

افسردگی لیمن بیدار شد به تقریبا دو سال پیش بود بدترین قسمت او تا به حال تا کنون تجربه کرده است. امروز او می گوید: او خوشحال و آرام است.

پس سنت تحت درمان او تکمیل مدرک کارشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا; او کاهش یافته است به عنوان یک زن جوان وقتی دو قطبی علائم ضعف مطالعات خود را.

“من استفاده می شود به گریه بیش از کوچکترین چیز,” او می گوید. “اما هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد در حال حاضر من فقط انعطاف پذیر و پایدار است. من در بیشتر کشور صلح آمیز از ذهن قادر به لذت بردن از چیزهای مثبت در زندگی با انرژی برای انجام کارها.”

دانشجوی کارشناسی ارشد کتی Stimpson و براندون Bentzley پزشکی همکار در روانپزشکی و علوم رفتاری نیز منجر نویسندگان.

حمایت از تحقیق و پژوهش در آمد از Charles R. شواب مارشال و دی ان Payne صندوق لیمن خانواده Neuromodulation تحقیقات صندوق هنوز خیریه صندوق Avy و رابرت L. L. Miller بنیاد استنفورد روانپزشکی رئیس کوچک, Grant, استنفورد CNI نوآوری جایزه موسسه ملی سلامت پزشکی دانشگاه استنفورد محققان تحقیقات بورس به NARSAD جایزه محقق جوان و Gordie Brookstone صندوق.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im