نور ابزار نشان می دهد کلید تومور جزئیات

یک ابزار جدید برای حرفه ای پزشکی ممکن است کمک به ریختن نور بیشتر در تومورها در بدن و مغز چگونه عمل محققان گزارش.

محققان ایجاد تکنولوژی است که با استفاده از تصویربرداری نوری به بهتر کمک جراحان نقشه از تومورها در بدن و کمک به آنها در درک چگونگی بیماری های خاص را تحت تاثیر قرار فعالیت در مغز است.

“ما در حال استفاده از نور برای استخراج اطلاعات جدید از بافت به اطلاع پزشکان و کمک به آنها در طراحی و انجام عمل جراحی برای برداشتن تومور می گوید:” برایان Bentz یک دانشگاه فارغ التحصیل که مشغول به کار بر روی تکنولوژی با کوین Webb استاد مهندسی برق و کامپیوتر.

“این است که یک بومی سازی روش که در آن فن آوری ما کمک می کند تا جراح با دقت اشاره کردن اطلاعات دقیق در مورد عمق و محل تومور. این اطلاعات به راحتی در دسترس با فن آوری های فعلی.”

این تکنولوژی با استفاده از کنتراست در جذب نور و فلورسنت عوامل معرفی شده به بدن برای پیدا کردن تومورها و/یا رگ های خونی در داخل بافت.

همان فن آوری می توان برای مطالعه نورون فعال در مغز است که می تواند کمک به پزشکان در تشخیص بیماری هایی مانند پارکینسون.

Bentz می گوید: فن آوری های جدید غلبه یکی از چالش های عمده ای با تصویربرداری فلورسانس—نور می شود بسیار پراکنده و محدودیت های اطلاعاتی که یک جراح را دریافت می کند.

“ما تکنولوژی با هدف ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد تومورهای برای جراحان و فعالیت نورون در مغز که هر دو می تواند در بهبود نتایج برای بیماران” Bentz می گوید.

این کار به نظر می رسد در معاملات IEEE در تصویربرداری پزشکی.

محققان در حال کار با پوردو بنیاد پژوهش دفتر تجاری سازی فناوری به ثبت اختراع تکنولوژی و به دنبال شرکای برای ادامه تست و توسعه آن است.

منبع: دانشگاه پردیو

مطالعه اصلی DOI: 10.1109/TMI.2020.2972200

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>