نیوهمپشایر عبور از قانون است که اجازه می دهد تا پرواز اتومبیل

زنده رایگان

معروف آزادیخواه ایالت نیوهمشایر فقط تصویب یک قانون است که به شما اجازه می دهد پرواز ماشین به رانندگی خود در جاده ها — هنگامی که شما در واقع قادر به خرید یکی است.

“وجود دارد هیچ چیز در کتاب است که اجازه داده اند این نوع وسیله نقلیه در جاده” دولت نماینده شرمن Packard یک حامی این لایحه گفت: NHPR. “به آنها اجازه می دهد حتی وجود دارد در نیوهمپشایر ما تا به حال به تصویب این نوع قوانین.”

جاده جنگجو

قانون CNET اشاره نمی کند و اجازه می دهد پرواز ماشین به واقع نگاهی به آسمان و آن را نیز اجازه نمی آنها را خاموش و یا زمین در جاده های عمومی. یکی دیگر از جدی فنی مطرح شده توسط این سایت: شما در واقع نمی تواند خرید یک ماشین پرواز و در عین حال هر چند تعداد فزاینده ای از آمدن و شرکت های بزرگتر می گویند که آنها در حال کار بر روی آنها.

اما هنگامی که وسایل نقلیه در واقع فروش — هنوز معوق رویا در حمل و نقل هوایی — قانون اجازه خواهد داد که آنها را به رانندگی در ایالات متحده در جاده ها که قانونگذاران می گویند قبلا قانونی

Jetson لایحه

جف Rapsis مدیر اجرایی موزه حمل و نقل هوایی از نیوهمشایر گفت NHPR اولیه که امواج از پرواز ماشین به احتمال زیاد نمی خواهد چوب در ترافیک ساخت قانون یکی از آسان برای رانندگان به تنظیم.

“اگر شما در حال رانندگی در بزرگراه شما نمی بینم برخی از غیر معمول هوا-صنایع دستی مانند دستگاه آمدن پشت سر شما,” او گفت: ایستگاه. “در حالی که در جاده ها آن را رفتار بسیار شبیه به یک ماشین معمولی است.”

بیشتر بخوانید: New Hampshire است که برای اولین بار دولت اجازه می دهد تا پرواز اتومبیل در جاده ها [CNET]

بیشتر در ماشین پرواز: تماشای این ماشین پرواز ناخن پرواز خود تظاهرات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de