جدید کروناویروس مواد مخدر نشان می دهد وعده در آزمایشات حیوانی

دهان پزشکی قادر به مانع coronavirus پشت COVID-19 آن را به عنوان اقدام به تکثیر خود را در سلول های ریه انسان در لوله آزمایش دانشمندان گزارش روز دوشنبه. همچنین مانع از نزدیک مرتبط coronaviruses از تولید مثل در موش برای چند روز و بهبود عملکرد ريه.*

این دارو به نام EIDD-2801 تداخل با یک کلید ساز که اجازه می دهد تا SARS-CoV-2 ویروس به تکثیر در بالا اعداد و باعث عفونت محققان توضیح داده شده در مجله علوم پزشکی ترجمه. انسان آزمایش نشده است انجام می شود اما اگر اثر مشابه در افراد به مواد مخدر خواهد بود که برای اولین بار قرص در دسترس برای کمک به با COVID-19 همه گیر است که منجر به بیش از 1.3 میلیون نفر و در مورد 76,400 مرگ و میر در سراسر جهان است. یک دارو می تواند یک مزیت به دلیل آن خواهد بود آسان تر به مردم بیش از یک تزریق داخل وریدی.

مطالعه انجام شده توسط یک تیم در دانشگاه اموری دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل و مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل, Tenn. یک شرکت که مجوز دارو Ridgeback Biotherapeutics است فقط اعطا مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای شروع 10 بیمار محاکمه قرص ضد ویروسی در چند ماه آینده.

همان دانشگاه همکاری داشتند در حال حاضر یافت می شود که Gilead Sciences’ تجربی پزشکی remdesivir موثر بود در بستن تکرار از coronaviruses است که باعث اصلی سارس و MERS بوده است ، Remdesivir دریافت کرده است توجه به دلیل آن وارد کارآزمایی های بالینی در برابر SARS-CoV-2 در ماه مارس و در اولین نتایج ممکن است در اواخر ماه آوریل است. نتايج اعلام کرد روز گذشته نشان می دهد که EIDD-2801 بود و احتمالا حتی بیشتر موفق در اخلال در coronavirus تکرار از جلعاد مواد مخدر است. در 20 مارس محققان بررسی EIDD-2801, co-led توسط تیم Sheahan چپل هیل ارسال شده نتایج حاصل از مطالعات حیوانی در preprint سرور bioRxiv در حالی که ارائه آنها را برای بررسی دقیق. با توجه به زمان COVID-19 بحران “این مهم بود برای به اشتراک گذاشتن می گوید:” جورج نقاش و استاد شیمی و مدیر اجرایی اموری موسسه توسعه مواد مخدر که برای اولین بار تولید مواد مخدر است.

بازگشت در سال 2018 نقاش و آزمایشگاه او منجر شناسایی EIDD-2801 فعالیت در طول جستجو برای یک جهانی آنفلوانزا پزشکی است. در ماه اکتبر گذشته قبل از همه گیر ضربه اموری برنامه رو $15.9 میلیون دلار از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به انسان انجام آزمایشات مواد مخدر در برابر ویروس آنفولانزا که به احتمال زیاد در گردش بعد از آن در سال. زمانی که SARS-CoV-2 ظهور, نقاش, گروه بلافاصله منتقل تمرکز.

EIDD-2801 مانع از coronavirus خود کپی عملیات را در یک شیوه ای است که متفاوت از remdesivir. در حالی که remdesivir به ارمغان می آورد که تکرار روند به توقف EIDD-2801 معرفی جهش—اشتباهات—به ویروس RNA به عنوان آن را می سازد نسخه به طوری که viral RNA چنان آسیب دیده است که می تواند سلول های آلوده. یکی دیگر از ویژگی های این دارو است که آن را قادر به کار در برابر یک میزبان از دیگر RNA ویروس ها. نتیجه آن می تواند به عنوان یک خدمت چند منظوره ضد ویروسی بسیار در این راه برخی از آنتی بیوتیک ها می تواند کار را در برابر طیف گسترده ای از باکتری ها. در چند مطالعات بالینی محققان از آزمایشگاه های متعدد نشان داده اند که EIDD-2801 موثر بود در برابر چند سویه های آنفولانزا و همچنین به عنوان ویروس برای respiratory syncytial virus ویروس ها برای chikungunya ونزوئلا equine encephalitis و شرق equine encephalitis—تمام میکروب هایی که به طور متناوب تا موسیقی پاپ در نقاط مختلف جهان و تولید گسترده بیماری در پی خود.

این ترکیب ممکن است در ابتدا مفید به عنوان یک “پیشگیری [که] کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند به جلوگیری از عفونت می گوید:” وین Holman, co-founder از Miami-بر اساس Ridgeback Biotherapeutics که دارای مجوز مواد مخدر از اموری است غیر انتفاعی شرکت زیست فناوری مواد مخدر و نوآوری و سرمایه گذاری در اموری (درایو). یکی دیگر از استفاده بالقوه از EIDD-2801 ممکن است به محافظت از مثلا ساکنان خانه سالمندان و کارگران اگر شیوع رخ می دهد در داخل یک مرکز. Holman می گوید گسترده تر هدف این است که به یک قرص خوراکی است که می تواند گرفته شده دو بار در روز توسط بیماران در خانه در اوایل دوره بیماری برای جلوگیری از پیشرفت به بستری تهویه مکانیکی یا مرگ.

در علاوه بر این به برنامه ریزی مطالعات بالینی در ایالات متحده Ridgeback نیز خواسته مقامات انگلیس برای شروع آزمون نیز وجود دارد. “ما انجام داده ایم سه تا چهار سال کار توسعه را فقط در گذشته سه تا چهار هفته در پاسخ به جدید و همه گیر” Holman می گوید.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

*یادداشت سردبیر (4/7/20): این بند بود ویرایش بعد از ارسال به تصحیح شرح این مطالعه یافته است. تنها coronaviruses مربوط به SARS-CoV-2 مورد آزمایش قرار گرفتند در موش نمی SARS-CoV-2 خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im