سرنخ های جدید نشان می دهد که چگونه بیماری های خود ایمنی شروع

تحقیقات جدید در موش ممکن است upend زمان ایده های در مورد چگونه بیماری های خود ایمنی آغاز شده است.

پس از سرطان و بیماری های قلبی شایع ترین گروه از بیماری ها در آمریکا در حال بیماری های خود ایمنی است که زمانی رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن به اشتباه حمله به خود بدن اندام ها ، بافت ها و سلول های.

بیماری های خود ایمنی می تواند فقط در مورد هر بخشی از بدن و بیش از 100 نوع شناسایی شده اند و تا کنون (برخی از رایج ترین عبارتند از: دیابت نوع 1, آرتریت روماتوئید, بیماری مولتیپل اسکلروزیس لوپوس و پسوریازیس بیماری های تیروئید و بیماری التهابی روده). بیشتر آنها بدون درمان و پس بیماران می توانند در صورت مادام العمر از علائم ناتوان کننده از دست دادن تابع عضو و حتی مرگ شود.

در عین حال با وجود چگونه مشترک و جدی آنها بسیار در مورد بیماری های خود ایمنی یک راز باقی مانده است. این شرایط به طور پیوسته افزایش در فراوانی به خصوص در جهان توسعه یافته و در عین حال کارشناسان نمی دانم چرا. همچنین مشخص نیست که چرا زنان به طور نامتناسبی تحت تاثیر حسابداری برای حدود 80 درصد از افراد مبتلا به اختلالات سیستم ایمنی بدن.

Leszek Ignatowicz استاد در موسسه علوم پزشکی در دانشگاه ایالتی جورجیا است و کار به کشف بیشتر در مورد چگونه خود ایمنی توسعه و تازه ترین یافته ها می تواند تغییر راه دانشمندان رویکرد این کلاس در حال رشد از بیماری است.

“در تمام حیوانات, سیستم ایمنی بدن طراحی شده است برای دفاع در برابر اشخاص خارجی به خصوص پاتوژن” Ignatowicz می گوید. “انسان توسعه بیماری های خود ایمنی زیرا ما ایمنی سیستم بسیار پیشرفته است.”

خود ایمنی تاثیر نمی گذارد بی مهرگان که یک جانبه سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان ذاتی ایمنی. این نوع پاسخ ایمنی اساسا تشخیص مهاجمان و مسائل پتو حمله.

بالاتر مهره داران از جمله انسان نیز یک لایه دوم از دفاع به نام تطبیقی سیستم ایمنی بدن که مارشال سلول های ایمنی به نام لنفوسیت های خاص به ویژه انواع عوامل بیماری زا. اگر همان پاتوژن حمله دوباره این لنفوسیت ها می توانید آنها را خاموش و حتی بیشتر به سرعت. به همین دلیل مردم نمی تواند برخی از بیماری ها (مانند آبله مرغان) بیش از یک بار.

خود ایمنی رخ می دهد زمانی که لنفوسیت های شناخته شده به عنوان گردش سلول های T که کروز از طریق بدن به دنبال اهداف خاص حمله خود را همراه پروتئین به جای آن از عوامل بیماری زا.

دلیل بیماری های خود ایمنی نمی گذارد همه پایین می آید به یک مکانیزم به نام تحمل Ignatowicz می گوید که با این نسخهها کار در درجه اول در دو سطح.

اولین مرکزی است تحمل است که در آن بدن از بین می برد و سلول های T که دارای ظرفیت به autoreactive فعال و یا بدن خود پروتئین به عنوان به زودی به عنوان آنها در حال ایجاد در تیموس.

بدن همچنین دارای یک خط دوم امنیتی در محیطی به نام تحمل, که, ناخن, کردن سلول های T که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به autoreactive و آنها را متوقف می کند از فعال کردن.

“دانشمندان تا به حال استدلال که تنها چند autoreactive سلول های T شاید 1 یا 2 درصد به طور معمول فرار تیموس به علت خود ایمنی,” Ignatowicz می گوید.

کار او تبدیل شده است که نظریه بر سر آن است.

در یک مقاله در ارتباطات طبیعت, Ignatowicz گزارش می دهد که حتی در حالت عادی و سالم موش نزدیک به یک سوم از بزرگسالان سلول های T در خارج از تیموس (به نام سلول های T CD4) باید از این ظرفیت به علت بیماری خود ایمنی است.

بیشتر چه, به جای تمرکز در یک بافت خاص این autoreactive سلول های T می تواند تشخیص پروتئین توالی هستند که شايع در اندام های مختلف.

این یافته ها حاکی از آن است که محیطی تحمل—هنگامی که از فکر به عنوان پشتیبان حفاظت در برابر خود ایمنی—ممکن است به عنوان مهم به عنوان مرکزی تحمل.

“از نظر تعداد سلول ها که نیاز به کنترل محیطی تحمل قابل مقایسه است به مرکزی تحمل” Ignatowicz می گوید. “این در حال حاضر یک اولویت به بررسی نقش این فراری بازی در تحریک بیماری های خود ایمنی در هر دو حیوان و انسان بيمار است.”

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de