جدید کتاب “ما چگونه به ماه’ را نشان می دهد یک نگاه خیره کننده در آپولو 11 (پوشش آشکار)

در کتاب کودکان “چگونه ما رو به ماه” (Random House کتاب های کودکان 2020) برنده جایزه نویسنده و تصویرگر جان Rocco به زیبایی بازگو بشریت سفر به ماه با آپولو ناسا برنامه.

ما حفر کردن به جزئیات این کتاب که فروش Oct. 6 (شما می توانید قبل از سفارش اینجا) نزدیک به تاریخ انتشار آن است. اما در حال حاضر ما می توانید دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در این کتاب پوشش و برخی از تصاویر خیره کننده است که چلپ چلوپ در سراسر صفحات آن.

خواندن آپولو 11: بهترین کتاب های جدید در مورد ما فرود ماه

پوشش نشان می دهد که بسیاری از افرادی که کمک به آپولو ناسا برنامه و کمک به زمین اولین انسان بر روی ماه می دهد کامل پنجره به چه کتاب همه چیز در مورد. در “چه ما رو به ماه” Rocco که مصور “پرسی جکسون” سری پروفایل نشان می دهد و توضیح می دهد که این کار از طیف گسترده ای از ناسا و مهندسین و دانشمندان و بیشتر ساخته شده است که این ماموریت ممکن است.

تصویر 1 از 4

Landing the Apollo astronauts in the ocean.

(اعتبار تصویر: خانه تصادفی کتاب های کودکان)

فرود آپولو فضانوردان در اقیانوس.

تصویر 2 از 4

How the Apollo parachutes were made and a little bit about how they worked to land the astronauts back on Earth.

(اعتبار تصویر: خانه تصادفی کتاب های کودکان)

چگونه آپولو چتر نجات ساخته شد و کمی در مورد چگونه آنها کار می کرد به زمین فضانوردان در برگشت به زمین است.

تصویر 3 از 4

An illustration of some of the people who helped to land the first humans on the moon.

(اعتبار تصویر: خانه تصادفی کتاب های کودکان)

مثالی از برخی از افرادی که کمک کرده به زمین اولین انسان بر روی ماه.

تصویر 4 از 4

A peek into how the Apollo spacesuits were engineered and designed.

(اعتبار تصویر: خانه تصادفی کتاب های کودکان)

زیرچشمی نگاه کردن به چگونه آپولو spacesuits شدند مهندسی و طراحی شده است.

به عنوان Rocco توضیح داد به Space.com این کتاب نشان می دهد که سفر چگونه ما رو به ماه “چه چیزی ما را به ساخت چگونه می خواهیم به آن را و تمام مشکلات و تمام راه حل هایی که آنها [مهندسین] آمد.” او اشاره کرد که این کتاب نشان خواهد داد که چگونه چنین شاهکار باور نکردنی انجام شد بدون تکنولوژی امروز ما.

برای کتاب Rocco صحبت با حدود دو دوجین آپولو مهندسین هر دو مردان و زنان در مورد کاری که آنها انجام داد و تجربیات خود را فرود اولین انسان بر روی ماه. صحبت کردن به این مهندسین هستند که تا حد زیادی در 80s و 90s بود “hoot,” روکو گفت: Space.com.

“هر زمان که من کار بر روی این کتاب و یه سوال داشتم, من فقط می تواند با آنها تماس بگیرید و می گویند,” هی, من درک نمی کنم — چگونه این لوله می رود که از اینجا به اینجا که چکار می کند و چرا؟'” Rocco گفت. “این انفجار بود.”

نمایش به صورت اسلاید: چگونه ناسا فضانوردان آپولو به ماه رفت

نه تنها این پژوهش کمک به اطمینان حاصل شود که او فوق العاده دقیق در نوشتن کتاب, اما آن را نیز قرار داده Rocoo در تماس با مردم است که معمولا دیده می شود در کتاب ها به عنوان مخالف به آپولو فضانوردان خود را. “من می خواستم برای قرار دادن یک چهره به برخی از این افراد” Rocco گفت.

او اضافه کرد که “من هم می خواستم برای نشان دادن وجود دارد — حتی اگر زمانی که ما تصویر [یک] آپولو مهندس ما تصویر مرد در پیراهن سفید با نازک سیاه و سفید کراوات و جیب محافظ … وجود ندارد اما وجود تنوع است.”

Rocco نه تنها سهام داستان و کار زنان و مردم رنگ اما همچنین مطمئن شوید که به نشان می دهد که تنوع. “من می خواستم یک بچه برای باز کردن این کتاب و می گویند “من کسی وجود دارد که به نظر می رسد مثل من'” Rocco گفت. “با ساخت این کتاب No. 1, من امیدوارم خواهید برای الهام بخشیدن به مهندسین آینده.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im