باتری جدید با تکنولوژی می تواند دو ماشین الکتریکی رانندگی محدوده

تغییر کربن

یک تیم از محققان در کره موسسه علوم و فن آوری اعلام کرده اند جدید کربن-سیلیکون ماده ای که آنها می گویند می تواند بیش از دو محدوده رانندگی از وسایل نقلیه الکتریکی و فعال کردن سریع شارژ به بیش از 80 درصد ظرفیت فقط در پنج دقیقه.

زمان روز EVs به طور کلی استفاده از گرافیت آند باتری که تمایل به ارائه کوتاهتر محدوده خود را در مقایسه با گاز guzzling برادران به گفته محققان. سیلیکون آند از سوی دیگر باید ده برابر ظرفیت — اما خیلی بدتر در برگزاری و ظرفیت خود را در طول زمان.

سرخ کردن باتری

این تیم به رهبری توسط Hun-Gi یونگ آمد تا با یک راه برای نگه داشتن این سیلیکون آند پایدار با استفاده از “ساده فرایند حرارتی استفاده می شود برای سرخ کردن مواد غذایی” با توجه به بیانیه ای که شامل استفاده از آب و روغن و نشاسته است.

نتایج چشمگیر بود: آنها می گویند این باتری جدید چهار برابر ظرفیت خود گرافیت آند همتایان و پایدار باقی مانده بیش از 500 چرخه. با تشکر از کربن موجود در آند سیلیکون های سیلیکون نیست باز هم که یک مشکل مشترک با فن آوری.

“ما قادر به توسعه کربن-سیلیکون مواد کامپوزیت با استفاده از رایج روزمره مواد ساده و مخلوط کردن و فرآیندهای حرارتی با هیچ راکتور” یونگ گفت: در این بیانیه اشاره کرد که خود را جدید مرکب انجام آنها “بسیار به احتمال زیاد تجاری و تولید انبوه.”

ادامه مطلب: محققان توسعه ظرفیت بالا باتری EV مواد که دو محدوده رانندگی [شورای ملی پژوهش و علوم و فناوری]

بیشتر بر روی باتری: این کوانتومی “باتری” هرگز دست خود را شارژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im