برنامه جدید با استفاده از کدهای QR برای ردیابی coronavirus قرار گرفتن در معرض

TrackCOVID یک منبع باز و رایگان نرم افزار گوشی های هوشمند است که اجازه تماس با ردیابی به صورت بالقوه عفونت کروناویروس در حالی که حفظ حریم خصوصی.

در روز سه شنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom پیشنهاد کرد که بازگشایی اقتصاد کشور نیاز به شش مرحله برای اولین بار است که شامل “ردیابی و ردیابی افراد” به منظور شناسایی افرادی که نیاز به باقی می ماند در انزوا.

TrackCOVID می تواند ابزاری در این تلاش است. این پروژه به نظر می رسد در یک مقاله منتشر شده به تازگی در JMIR mHealth و uHealth.

“تماس با ردیابی فرایند ردیابی کردن و جدا کردن افرادی که ممکن است در معرض یک بیماری عفونی کسی که پس از آزمایش مثبت می گوید:” منجر نویسنده تایلر Yasaka یک مهندس نرم افزار و کاربر متخصص گوش و حلق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین دانشکده پزشکی. “این روند به طور سنتی آهسته و ناکارآمد و در حال حاضر فن آوری های مبتنی بر راه حل نگرانی های حریم خصوصی چرا که آنها نیاز به پیگیری مستمر از محل همه.”

TrackCOVID با این نسخهها کار در راه های مختلف او می گوید: با ایجاد یک ناشناس گراف از فعل و انفعالات. هر بار که یک فرد جمع آوری با دیگران و یا می رود به یک محل عمومی آنها می توانید با استفاده از این نرم افزار برای ورود به سیستم تماس و یا میزبانی وب و یا پیوستن به یک ایست بازرسی که اجازه می دهد تا مسیرهای ممکن از انتقال ویروس به کشف شود. اولین فرد برای ثبت نام به عنوان یک ایست بازرسی میزبان است و با توجه به کد پاسخ سریع; دیگران پس از آن پیوستن به پاسگاه با اسکن این کد QR.

به عنوان جمع مردم با دیگران در طول زمان متقابل آنها به یکدیگر مرتبط هستند ناشناس. هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 می توانید گزارش آن را از طریق این برنامه بدون اعلام هویت خود را. با استفاده از نمودار تعاملات این برنامه اطلاع کاربران که ممکن است در معرض خطر بالا از قرار گرفتن در معرض.

“ما ساخته شده است یک ساده شبیه سازی مدل نشان داد که برنامه موثر تر است—که آن را مسطح منحنی عفونت—زمانی که بیشتر مردم استفاده از آن می گوید:” coauthor رونالد Sahyouni یک مهندس پزشکی در دانشگاه UC Irvine مشترک MD/PhD پزشکی دانشمند برنامه های آموزشی و ورودی جراحی مغز و اعصاب مقیم در UC سن دیگو.

تایید شده توسط محلی و ایالتی و دولت ملی اشخاص مفید خواهد بود—به عنوان امر جلب کمک از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر “ضروری” جمع آوری مکان—می گوید coauthor براندون Lehrich.

این موسسات می تواند در پست های نشانه نمایش خود را در کد QR که بازدید کننده می تواند اسکن با گوشی های هوشمند خود. TrackCOVID خواهد باز کردن به طور خودکار در دستگاه خود را با مرورگر های آنها می تواند به صورت ناشناس بررسی به آن مکان خاص.

“اگر مشتری اتفاق می افتد به در افزایش سطح خطر آنها را ببینید یک هشدار بر روی صفحه نمایش خود را,” Lehrich می گوید. “اگر به اندازه کافی مکان های عمومی در حال انجام این کار پس از آن بسیاری از تماس ردیابی اتفاق خواهد افتاد و بدون هر گونه کاربران ساخت یک تلاش آگاهانه دیگر از اسکن کردن یک کد QR زمانی که آنها را خرید. از وجود من فکر می کنم مردم شروع به دیدن مقدار از نرم افزار و شروع به استفاده از آن برای ایجاد ایستگاه های بازرسی برای خود خصوصی تعاملات نیز هست.”

Yasaka می افزاید: “ما امیدواریم که برنامه ما می رود ویروسی قبل از بیش از حد بسیاری از مردم در تماس با بیشتر ویروس خطرناک است.”

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>