انتقال دهنده عصبی نقشه ممکن است منجر به داروهای جدید

یک نقشه جدید از یک انتقال دهنده عصبی ممکن است منجر به بهتر داروهای ADHD و افسردگی و صرع و بیشتر محققان گزارش.

این کشف همچنین می افزاید: به محققان و دانش از انتقال دهنده های عصبی در مغز.

نقشه جدید و ايجاد LeuT یک پروتئین باکتریایی است که متعلق به همان خانواده از پروتئین ها به عنوان مغز انتقال دهنده عصبی حمل و نقل.

این حمل و نقل به ویژه پروتئین است که نشستن در غشای سلولی. به عنوان یک نوع از جارو برقی آنها بازجذب برخی از انتقال دهنده های عصبی که سلول های عصبی انتشار در هنگام ارسال یک سیگنال به یک دیگر.

The coiled LeuT transporter shifts into different positions against a white background
انیمیشن از چهار مرحله از LeuT حمل و نقل را با هم به صورت یک چرخه کامل. (اعتبار: U. کپنهاگ)

برخی از داروها یا مواد کار با مسدود کردن حمل و نقل, افزایش مقدار برخی از انتقال دهنده های عصبی در خارج سلول های عصبی. برای مثال داروهای ضد افسردگی مهار بازجذب انتقال دهنده عصبی سروتونین در حالی که مواد مخدر مانند کوکائین مهار بازجذب دوپامین انتقال دهنده عصبی.

“حمل و نقل بسیار مهم برای تنظیم سیگنالینگ بین سلول های عصبی در مغز و در نتیجه تعادل چگونه کل سیستم کار می کند. شما نمی توانید بدون آنها می گوید:” اولین نویسنده کمیل Gotfryd, دانشیار, در, علوم پزشکی, دپارتمان در دانشگاه کپنهاگ و فوق دکترا در علوم اعصاب گروه در طول مطالعه.

“نه تنها این کشف جدید را به ما بدهید اضافی اساسی دانش علمی در مورد این مجموعه حمل و نقل پروتئین است. این شهر همچنین دارای دیدگاه در رابطه با توسعه اين روش که با آن ما می توانیم تغییر عملکرد حمل و نقل. به عبارت دیگر این کشف ممکن است منجر به بهتر مواد مخدر” او می افزاید.

تکاملی, حمل و نقل مشتق از ابتدایی ترین باکتری را توسعه داده اند که آنها برای جذب مواد مغذی مانند اسیدهای آمینه از محیط زیست به منظور زنده ماندن.

از آن زمان به بعد تخصصی حمل و نقل را توسعه داده اند به انجام انواع توابع. برای مثال برای حمل و نقل انتقال دهنده های عصبی به نورون در مغز انسان است. هنوز اصل اساسی همان است یعنی که حمل و نقل توابع متناوب باز و بسته شدن به داخلی و خارجی از یک سلول بود.

هنگامی که حمل و نقل باز است ظاهر آن ممکن است ضبط فرستنده مواد و یا اسیدهای آمینه است. پس از آن پروتئین با استفاده از یون های سدیم به تغییر ساختار آن به طوری که آن را به ظاهر و در عوض باز به داخل سلول که در آن حمل و نقل مواد مخدر منتشر شده است و جذب می شود.

در سال های اخیر X-ray کریستالوگرافی فعال است محققان به نقشه سه مرحله از حمل و نقل ساز: ظاهر باز ظاهر occluded و درون را باز کنید.

منظور از چرخه کامل محققان به مدت طولانی به این نتیجه رسیدند که وجود دارد نیز باید یک درون occluded مرحله از پروتئین است. اما از آنجایی که این ساختار بی ثبات است و آن را تا مدت طولانی است که دشوار است به مسدود کردن آن و در نتیجه قادر به نقشه آن است.

اما در حال حاضر و پس از آزمایش های بسیاری از محققان موفق شده اند در حفظ حمل و نقل برای فرستنده لوسین—یک LeuT—دقیقا در این مرحله است.

“ما کار کرده اند در این پنج سال و بدون توجه به آنچه ما هرگز ساختار ما می خواستیم. اما ناگهان این اتفاق افتاد می گوید:” Ulrik یکدیگر استاد و رئیس بخش علوم اعصاب بخش.

“مطالعه ما این است که در واقع — من می خواهم بگویم—’the missing link.’ این ساختار گم شده است و آن مهم است به درک کل چرخه که در آن حمل و نقل است که از طریق” او می افزاید.

یکدیگر توضیح می دهد که کلید حل راز دیرینه تا حدی بود که یک جهش در حمل و نقل و احتمال جایگزینی ماده لوسین توسط مرتبط اما کمی بزرگتر فنیل آلانین مولکول است.

ترکیبی برگزار حمل و نقل در موقعیت مورد نظر به اندازه کافی طولانی برای محققان برای پاک کردن, متبلور و نقشه ساختار آن است.

در همان زمان یکدیگر توضیح می دهد که درجه بالایی از شباهت بین انواع مختلف حمل و نقل اجازه می دهد تا محققان به منظور جلب تشابه به نقل از یک طیف گسترده ای از دیگر انتقال دهنده های عصبی.

“حالا که ما می دانیم بیشتر در مورد LeuT در نتیجه ممکن است به دیگر انتقال حمل و نقل از دیگر انتقال دهنده های عصبی. ما باور داریم که ما می توانیم با تعمیم و ایجاد مدل های بهتر برای, مثال, دوپامین, سروتونین و گابا حمل و نقل است که اهداف داروها برای درمان اختلال افسردگی و صرع بود می گوید:” یکدیگر.

گام بعدی این است که برای ادامه کار با حمل و نقل در انسان سلول های عصبی با توجه به یکدیگر.

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات. اضافی محققان دانشگاه آرهوس در دانمارک دانشگاه کلمبیا و دانشگاه کرنل کمک کند.

پشتیبانی برای مطالعه, آمد, از, در میان دیگران, تحقیقات مستقل از صندوق دانمارک Lundbeck بنیاد Carlsberg پایه و اتحادیه اروپا.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>