دانشمندان علوم اعصاب: این است چگونه Shrooms شکستن حس خود را از خود

بسیاری از افرادی که داروهای روانگردان مانند shrooms یا LSD توصیف یک جنبه از تجربه به عنوان یک “خطر بیافتد خود از ‘خود'” یا شکستن آشنا احساس از مرز بین خود و جهان. می توان آن را یک لحظه عمیق دستیابی به موفقیت و یا یک تجربه وحشتناک — یک “سفر بد” — که نوبت شما ماده برای همیشه لطفا برای.

در حال حاضر دانشمندان علوم اعصاب از هلند’ دانشگاه ماستریخت فکر می کنم آنها کشف کرده ام چگونه psilocybin فعال شیمیایی در shrooms باعث می شود که ذهن خم شدن احساس است که محققان را “نفس انحلال” — یافته های آنها می تواند کمک به توضیح شواهد رو به رشد برای اثرات درمانی داروهای روانگردان.

اسکن مغز افراد dosed با psilocybin با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله Neuropsychopharmacologyنشان می دهد که این اثر مربوط است به یک انتقال دهنده عصبی به نام گلوتامات. در مغز گلوتامات عمل به عنوان یک نوع از “بر روی کلید” است که در آن کمک می کند تا انتشار سیگنال های عصبی سفر در سراسر سلول های مغز — و تغییر چقدر می رسد مناطق مختلف از مغز, یافته ها نشان می دهد به نظر می رسد باعث تغییرات عمیقی در درک.

قرار داده و به سادگی این مطالعه نشان می دهد, عجیب و غریب, واقعیت در مورد آگاهی ما: تغییر یک biomolecule در مغز ما می تواند عمیقا تغییر ذهنی ما توانایی درک خودمان و چگونه ما تجربه جهان است.

حتی بیشتر متحیرکننده این مطالعه نشان داد که سطح فعالیت گلوتامات در مناطق مختلف مغز به طور مستقیم به تجربه فرد در psilocybin — بالاتر گلوتامات در سطوح میانی قشر در ارتباط بودند به یک تجربه منفی از نفس انحلال در حالی که سطوح پایین تر در هیپوکامپ ارتباط بودند به یک مثبت است. و معلوم است که psilocybin هم باعث اثرات.

که قابل توجه به دلیل محاوره زبان این یافته ها می تواند نقطه به نقطه عصبی تفاوت بین یک “سفر خوب” و “بد سفر.”

در حالی که دانشمندان از مدت ها مشکوک است که گلوتامات نقش کلیدی در psilocybin و تاثیر آن بر مغز این مطالعه دو سو کور کنترل شده با پلاسبو آزمایش انجام می شود و در انسان کنندگان که تایید و بیشتر جستوجو کرد که قوز.

قارچ سحر و جادو باقی می ماند غیر قانونی در اکثریت قریب به اتفاق کشورها در سراسر جهان است اما در سال های اخیر تعدادی از مطالعات بالینی در کشورهایی که آن را قانونی مانند هلند و جامائیکا را شروع کرده اند به پروب دارو برای مزایای دارویی.

پزشکان دریافته اند که شواهدی وجود دارد که psilocybin می تواند کمک به درمان شرایط اعم از بی اشتهایی به بالينی افسردگی و اضطراب — و این اولین انسانی اسکن مغز می تواند کمک به آنها را درک کنند که چرا در یک بیولوژیکی سطح است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>