عصب شناسی: کامپیوترهای معمولی هرگز آگاهانه

حد بالایی

محققان یک روز رویای ایجاد مصنوعی هوش کلی (AGI) نوع همه جانبه عاطفی-الگوریتم های هوشمند از داستان های علمی تخیلی.

اما آنها هرگز در رسیدن به این هدف با استفاده از کامپیوترهای معمولی استدلال عصب شناسی Christof کخ رئیس جمهور و رئیس دانشمند از آلن موسسه علوم مغزی. او گفت: ACM, اخبار,مهندسین نیاز به توسعه کاملا جدید رایانه سخت افزار — شاید حتی با تکیه بر کوانتومی تکنولوژی.

مراقب باشید تمایز

مسئله اصلی کخ معتقد است که کامپیوترهای معمولی می تواند اجرای تخصصی الگوریتم, اما این جهش به آگاهی نیاز به چیز دیگری در دسترس نباشد: سخت افزار است که ساختار با پیچیدگی آگاهانه نهاد در ذهن است.

“ما نظریه می گوید که اگر ما می خواهیم به تصمیم می گیرید که آیا یا نه یک ماشین است که آگاهانه ما نباید نگاهی به رفتار دستگاه اما در بستر واقعی است که علی قدرت” کخ گفت ACM اخبار. “برای حال و روز AI systems, که بدان معنی است که ما باید در سطح تراشه کامپیوتری.”

مشکل اساسی

حتی شبیه سازی کامل زیست شناسی از مغز انسان در کامپیوتر معمولی چیپس نمی خواهد به اندازه کافی برای تولید آگاهی کخ گفت. او استدلال می کند که آگاهی تعریف شده است زمینه فیزیک است که مغز معماری نه قدرت پردازش خود را.

“هر AI اجرا می شود که در چنین تراشه, اما, هوشمند آن ممکن است رفتار” کخ گفت: ACM, اخبار, “هنوز هم نمی تواند آگاهانه مانند مغز انسان است.”

ادامه مطلب: می توانید AI آگاهانه? [ACM, اخبار,]

بیشتر بر روی هوش مصنوعی: Artificial آگاهی: چگونه به یک ربات یک روح

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>