‘Neuroforecasting’ پیش بینی کرد که فیلم محبوب خواهد شد

مغز ما نگه داشتن اطلاعات پنهان در مورد ویروسی پتانسیل آنلاین ویدئوها تحقیقات جدید نشان می دهد.

زمانی که برایان Knutson یک استاد روانشناسی در دانشگاه استنفورد ردیابی گوشی های هوشمند خود استفاده او شوکه شده بود به یاد بگیرند که او صرف دو بار به عنوان زمان زیادی را بر روی تلفن خود را به عنوان او پیش بینی کرده بود.

“یکی از takeaways کلیدی در اینجا این است که فعالیت مغز مسائل و حتی می تواند به فاش کردن اطلاعات پنهان.”

“در بسیاری از زندگی ما هر روز اغلب وجود دارد یک شکاف بین آنچه ما در واقع و آنچه که ما قصد انجام” می گوید Knutson بازتاب در گوشی های هوشمند خود عادات.

“ما می خواهیم به درک چرا و چگونه انتخاب مردم منجر به پیامدهای ناخواسته مانند هدر رفتن پول و یا حتی زمان و همچنین اینکه فرایندهای تولید انتخاب فردی می توانید به ما بگویید که چیزی در مورد انتخاب های ساخته شده توسط گروه زیادی از مردم است.”

به سمت این Knutson و همکاران در حال بررسی رویکرد او خواستار “neuroforecasting”—که در آن آنها با استفاده از داده های مغز از افرادی که در فرایند تصمیم گیری به هوا چگونه گروه های بزرگتر از نامربوط مردم پاسخ خواهد داد به همان انتخاب است. آزمایشگاه او آخرین neuroforecasting کار متمرکز شده که چگونه مردم وقت خود را صرف تماشای فیلم آنلاین.

با اسکن مغز افراد به عنوان آنها را انتخاب و تماشا ویدئوها, محققان کشف کردند که هر دو عصبی و رفتاری پاسخ به یک فیلم می تواند پیش بینی چه مدت دیگر مردم را تماشا خواهد کرد که همان تصویری در اینترنت. زمانی که پیش بینی تصویری محبوبیت در اینترنت, اما, مغز پاسخ تنها اندازه گیری است که اهمیت.

“در اینجا ما باید یک مورد که در آن وجود دارد و اطلاعات موجود در افراد فعالیت مغز است که به ما اجازه می دهد برای پیش بینی رفتار دیگر نامربوط مردم—اما نه لزوما منعکس شده در گزارش خود و یا رفتار” توضیح می دهد که Lester تانگ یک دانشجوی کارشناسی ارشد در Knutson آزمایشگاه. “یکی از takeaways کلیدی در اینجا این است که فعالیت مغز مسائل و حتی می تواند به فاش کردن اطلاعات پنهان.”

Neuroforecasting و ویروسی ویدئوها

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها از 36 شرکت کنندگان که به تماشای فیلم در حالی که در حال اسکن با یک تکنیک تصویربرداری مغز شناخته شده به عنوان fMRI. محققان همچنین نظارت شرکت کنندگان رفتار—مانند این که آیا آنها تصمیم به جست و خیز یک تصویری—و از آنها خواست سوال در مورد هر یک ویدئو دوست دارم که چگونه آن را احساس و اینکه آیا آنها فکر آن را محبوب خواهد بود. سپس آنها به بررسی چگونگی آن همان ویدئوها انجام شده در اینترنت در نظر انداز روزانه و میانگین مدت از viewings.

زیرا ویدئوها پیچیده هستند و در طول زمان تغییر محققان به طور خاص به بررسی مغز پاسخ به شروع و پایان فیلم و همچنین میانگین پاسخ به هر ویدیو. آنها با تمرکز بر فعالیت مغز در نواحی که قبلا نشان داده شده است به پیش بینی مردم تمایل به صرف پول است.

محققان دریافتند که دیگر تصویری انداز شد در ارتباط با فعالیت در پاداش حساس منطقه از مغز در حالی که کوتاه تصویری انداز شد در ارتباط با فعالیت در مناطق حساس به تحریک و یا مجازات. افراد’ پاسخ به سوالات در مورد فیلم ها نیز پیش بینی رفتار خود را.

زمانی که آن را آمد به پیش بینی رفتار دیگران, آنلاین, اما, داده گفته یک داستان متفاوت است. هر دو گروه رفتار و فعالیت مغز پیش بینی چه مدت مردم می خواهم به تماشای فیلم آنلاین. اما تنها گروه فعالیت مغز پیش بینی محبوبیت (و یا نمایش هر روز) از هر تصویری آنلاین.

در طول فقط چهار ثانیه از تماشای هر فیلم بیشتر فعالیت در این منطقه مغز در ارتباط با پیش بینی پاداش پیش بینی شده یک ویدیو محبوبیت آنلاین در حالی که افزایش فعالیت در منطقه در ارتباط با پیش بینی مجازات پیش بینی کاهش محبوبیت است.

“اگر ما در بررسی ما افراد انتخاب به تماشای ویدئو و یا حتی خود گزارش پاسخ به آنها بگویم که ما در مورد به طور کلی پاسخ آنلاین. تنها فعالیت مغز به نظر می رسد پیش بینی تصویری محبوبیت در اینترنت” توضیح می دهد که Knutson که شرکت منجر NeuroChoice ابتکار استنفورد وو Tsai موسسه علوم اعصاب.

این تحقیقات نشان می دهد که برخی از مراحل از انتخاب فرآیند ممکن است بیشتر مفید به صورت گسترده neuroforecasting بیش از دیگران است. اذیت کردن کردن جزئیات است که گام مهم محققان فکر می کنم neuroforecasting حتی ممکن است اعمال می شود در سراسر گروه در سنین مختلف جنس و نژاد و یا فرهنگ ها زمانی که آنها نشان می دهد شبیه زود عصبی پاسخ.

اسرار مغز

این یافته ها نشان می دهد شباهت های بین neuroforecasting چگونه مردم صرف زمان و چگونه آنها را به صرف پول آنلاین است که این تیم قبلا مورد مطالعه در غیر سنتی بازارها از جمله بازارهای آنلاین برای میکرو-وام و crowdfunding.

Knutson و NeuroChoice همکاران نیز بررسی شده است عصبی مکانیسم انتخاب در زمینه اعتیاد به مواد مخدر. در آینده هدف آنها برای ادامه کاوش در زمانی که مغز اطلاعات می تواند مکمل رفتاری داده و در آن شرایط است.

آیا این موضوع است که دادن پول یا صرف زمان محققان امیدوارند که درک بهتری از اینکه چگونه مغز باعث انتخاب خواهد شد و در نهایت کمک به مردم در نهایت تراز آنچه در واقع آنها را با آنچه آنها می خواهند به انجام است.

این تحقیق به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. بودجه برای این پژوهش از NeuroChoice ابتکار از دانشگاه استنفورد را وو Tsai موسسه علوم اعصاب.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im