اعصاب تاسیسات برای رشد سرطان

های مختلف سلول های بنیادی جمعیت اتصال به اعصاب در راه مجزا, تحقیقات جدید نشان می دهد.

Innervation بنابراین ممکن است حیاتی برای بازسازی بافت مناسب محققان گزارش.

در کار جدید خود را, محققان همچنین نشان می دهد که سلول های بنیادی سرطان نیز ایجاد ارتباط با اعصاب. هدف قرار دادن تومور innervation در نتیجه می تواند منجر به درمان سرطان.

سلول های بنیادی می تواند به تولید انواع خاص بافت و به طور فزاینده ای استفاده می شود برای کاربردهای بالینی مانند جایگزینی استخوان و یا غضروف. اما سلول های بنیادی نیز در حال حاضر در سلولهای سرطانی و درگیر در پیشرفت سرطان و متاستاز.

“به نظر می رسد که اعصاب اساسی برای بقا و عملکرد سلول های بنیادی سرطان.”

اعصاب اساسی برای تنظیم فیزیولوژیکی و احیا کننده فرآیندهای مربوط به سلول های بنیادی است. اما کمی شناخته شده در مورد تعاملات بین سلول های بنیادی و سلول های عصبی در بازسازی بافت ها و در سرطان.

محققان منتشر شده دو مطالعات جدید که روشن چگونه سلول های بنیادی ترویج عصبی رشد در بازسازی بافت و در پیشرفت سرطان.

اولین مطالعه مقایسه اثر متقابل سلول های عصبی با دو انسان سلول های بنیادی جمعیت یعنی پالپ دندان با سلول های بنیادی و مغز استخوان سلول های بنیادی است. هر دو می تواند تمایز به انواع سلول های مختلف مانند استخوان و غضروف و سلولهای چربی. انسان مغز استخوان سلول های بنیادی جدا شده از اسکلتی استخوان و استاندارد طلا برای استخوان احیا کننده روش است. دندانهای منبع سلول های بنیادی پالپ دندان است که نشان دهنده یک جایگزین امیدوار کننده.

با استفاده از “ارگ-روی-یک-چیپ” تکنولوژی که متکی بر کوچک سه بعدی دستگاه های تقلید توابع اساسی از بدن انسان و بافت های محققان نشان داد که هر دو نوع از سلول های بنیادی ترویج عصبی رشد. پالپ سلول های بنیادی, اما, به همراه داشت نتایج بهتری در مقایسه با سلولهای بنیادی مغز استخوان: آنها ناشی از دراز نورون تشکیل متراکم شبکه های عصبی و ایجاد تماس نزدیک با اعصاب.

“دندانپزشکی سلول های بنیادی تولید مولکول خاص است که اساسی برای رشد و جذب سلول های عصبی. بنابراین سلول های بنیادی هستند به وفور عصب می گوید:” whisky tasting co Mitsiadis استاد در موسسه زیست شناسی دهان و دندان از دانشگاه زوریخ و تحقیقات رهبر. شکل گیری این تمدید شبکه و برقراری تماس های متعدد نشان می دهد که سلول های بنیادی دندان ایجاد عملکردی و ارتباط با اعصاب صورت.

“بنابراین این سلول ها می تواند نشان دهنده یک انتخاب جذاب برای بازسازی عملکرد درستی عصب صورت بافت” می افزاید: coauthor و تاریخ و رهبر گروه Pierfrancesco Pagella.

در مطالعه دوم محققان به بررسی تعامل بین اعصاب و سلول های بنیادی سرطانی موجود در ameloblastoma یک تهاجمی تومور از دهان است. آنها برای اولین بار نشان داد که ameloblastomas اند سلول های بنیادی خواص و عصب صورت سلول های عصبی. زمانی که ameloblastoma سلولها جدا شده و قرار داده شده در “اندام-در-یک-چیپ” دستگاه های آنها را حفظ کرده و نه تنها خود را از سلول های بنیادی خواص بلکه جذب اعصاب و ایجاد ارتباط با آنها.

“به نظر می رسد که اعصاب اساسی برای بقا و عملکرد سلول های بنیادی سرطانی” توضیح می دهد که Pagella.

“این نتایج ایجاد فرصت های جدید برای درمان سرطان با استفاده از مواد مخدر است که تغییر ارتباطات بین نورون ها و سلول های بنیادی سرطانی. ما امیدواریم که این باز می شود پیش بینی نشده مسیرهای نسبت به درمان موثر در برابر سرطان” می افزاید: Mitsiadis.

“ترکیبی از پیشرفته مولکولی و تصویربرداری ابزار و ‘ارگان-on-a-chip’ فن آوری ارائه می دهد یک فرصت هیجان انگیز برای آشکار و پنهان توابع از سلول های عصبی و تعاملات خود را با انواع سلول های بنیادی, انواع در هر دو سالم و شرایط پاتولوژیک.”

این مطالعه برای اولین بار به نظر می رسد در FASEB J. دوم مطالعه به نظر می رسد در سلول های.

منبع: دانشگاه زوریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net