Neandertals کردم ضربه زننده در مورد استخوان برای ابزار خود را

Neandertals تصمیم به استفاده از استخوان از حیوانات خاص را به یک ابزار به طور خاص برای کار پنهان به چرم محققان گزارش.

شواهد همچنان به کوه که Neandertals که زندگی در اروپا و آسیا تا حدود 40000 سال پیش تر بودند و مردم پیچیده تر از یک بار فکر می کردم.

این Neandertals چپ پشت یک ابزار به نام lissoir یک قطعه از حیوانات دنده با هموار نکته استفاده می شود به rub پنهان حیوانات به آنها را به چرم است. این lissoirs اغلب فرسوده تا صاف است که آن را غیر ممکن است برای گفتن که حیوانات از آنها آمد فقط با نگاه کردن به آنها.

Examples of the Neandertal bone tools on black.
شواهد جدید نشان می دهد که Neandertal مردم انتخاب دنده استخوان از حیوانات خاص به این ابزار برای کار پنهان حیوانات به چرم است. (اعتبار: طبیعت از طریق UC Davis)

شواهد جدید نشان می دهد که Neandertal مردم انتخاب دنده استخوان از حیوانات خاص به این ابزار است.

نائومی Martisius تحقیقات مرتبط در این گروه انسان شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و همکاران استفاده می شود بسیار حساس اسپکترومتری جرمی به نگاه باقیمانده از پروتئین کلاژن از استخوان. این روش به نام زوم یا Zooarchaeology توسط اسپکترومتری جرمی. این روش را می شکند تا نمونه ها را به قطعات است که می تواند خود را شناسایی توده به اتهام و نسبت استفاده می شود برای بازسازی اصلی مولکول است.

به طور معمول این روش شامل حفاری یک نمونه از استخوان. برای جلوگیری از آسیب رساندن به ارزش نمونه Martisius و همکاران قادر به بلند کردن نمونه ها از ظروف پلاستیکی که در آن استخوان ها ذخیره شده و بازیابی مواد به اندازه کافی برای انجام یک تجزیه و تحلیل.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که Neandertals واقعا می دانستم که آنچه که آنها انجام می دهند.”

نتایج نشان می دهد که استخوان مورد استفاده قرار گیرد به lissoirs عمدتا آمد از حیوانات در گاو خانواده مانند گاومیش کوهان دار امریکایی و یا aurochs در (نسبی وحشی مدرن گاو است که در حال حاضر منقرض شده). اما دیگر استخوان حیوانات از همان سپرده نشان می دهد که گوزن های شمالی بسیار شایع تر است و اغلب شکار برای مواد غذایی است. بنابراین Neandertals بودند انتخاب تنها با استفاده از دنده از انواع خاصی از حیوانات را از این ابزار.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که Neandertals واقعا می دانستم که آنچه که آنها انجام می دهند” Martisius می گوید. “آنها عمدا چیدن این بزرگتر دنده ها زمانی که آنها اتفاق افتاده است در سراسر این حیوانات در حالی که شکار و آنها ممکن است حتی نگهداری این دنده ابزار برای مدت زمان طولانی مانند ما می خواهیم با یک مورد علاقه آچار یا پیچ گوشتی.”

گاو دنده ها بزرگتر و سخت تر از گوزن دنده ساخت آنها بهتر مناسب برای کار سخت از مالش پوست بدون پوشیدن و یا شکستن.

“Neandertals می دانست که برای یک کار خاص آنها نیاز به یک ابزار خاص. آنها چه کار می کرد و در پی آن بود که آن را در دسترس” Martisius می گوید.

نتایج به نظر می رسد در علمی گزارش. اضافی نویسندگان در این مطالعه از دانشگاه UC Davis; دانشگاه کپنهاگ; Max Planck تکاملی انسان شناسی Liepzig; Université de Bordeaux فرانسه; موسسه فرانهوفر برای سلول درمانی و ایمونولوژی Liepzig و دانشگاه لیدن هلند.

این کار تا حدی بود که پشتیبانی شده توسط NSF.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>