امنیت ملی کارشناسان برای از بین بردن گازهای گلخانه ای

امنیت ملی کارشناسان خواست حذف تمام گازهای گلخانه ای در یک گزارش که دیروز هشدار بین المللی فاجعه اگر درجه حرارت جهانی در ادامه به افزایش در شرایط فعلی خود را در مسیر.

این گزارش توسط مرکز آب و هوا و امنیتی مستقل فکر می کنم تانک توصیف آشنا سناریوهای افزایش درگیری های تغییر آب و هوا و کاهش آب و غذا لوازم جابجایی میلیون ها نفر از مردم است.

اما این گزارش نوشته شده توسط یک تیم از کارشناسان و دیپلمات سابق آمریکا و رهبران نظامی را طول می کشد گام جسورانه گفت که کاهش خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی “نیاز به سرعت کاهش و توقف تدریجی جهانی انتشار گازهای گلخانه ای.”

“تماس با ما برای جهان برای رسیدن به net-zero جهانی تولید گازهای گلخانه ای به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در یک شیوه ای است که بلند پروازانه امن و عادلانه و به خوبی اداره می شود به منظور جلوگیری از شدید و فاجعه بار امنیت آینده” در این گزارش بدون معرفی مسیر به هدف خود است.

کاهش تولید گازهای گلخانه ای است که سازمان ملل متعهد در پاریس آب و هوا توافق 2015 “تقریبا متناسب شامل تهدید” این گزارش می گوید و اشاره کرد که درجه حرارت جهانی را افزایش حدود 2.5 درجه سانتیگراد بالای preindustrial سطح 2100.

این گزارش همچنین خواستار “آب و هوا-تصحیح” جهان زیرساخت ها و موسسات برای ایجاد انعطاف پذیری برای تغییر آب و هوا است که در حال حاضر در جریان است.

“ما نیاز به شروع به در نظر گرفتن این تهدیدات بسیار جدی تر از ما هستند” کیت پسر سرب گزارش نویسنده گفت: در جلسه دیروز. “حتی در پایین کوتاه مدت سطح, گرم شدن تهدیدات و اثرات بسیار شدید است. هیچ منطقه ای از جهان است unimpacted حتی در سطوح پایین زمین است.”

این گزارش توصیف احتمال اثر دو آب و هوا حالات. اول شامل درجه حرارت متوسط جهانی افزایش 1 تا 2 C بالاتر preindustrial سطوح تا سال 2050. سناریوی دوم شامل درجه حرارت متوسط جهانی افزایش 2 تا 4 C توسط 2100.

اصلی جهانی اثر دومی سناریو این است که جابجایی مردم از نقاط آفریقا و خاورمیانه و آسیای مرکزی تبدیل شده که غیرقابل سکونت با توجه به فوق العاده گرما و رقابت بیش از محدود منابع آب. هجوم مهاجران به اروپا و روسیه می شود “شکست سیاسی منطقه ای و سازمانی و امنیت و انسجام” این گزارش می گوید.

“ما در حال رفتن به unlivable فضاهای که در آن مردم در حال حاضر زندگی می کنند” گفت: جان Conger, مدیر مرکز, آب و هوا و امنیت و دفاع سابق گروه حسابرسی. “همانطور که مردم اجرا از آب به عنوان افراد دارای ناامنی غذایی به مردم تجربه درجه حرارت که در آن شما نمی تواند خارج بدون تهویه هوا خواهد بود وجود دارد unlivable فضاهای و شما باید به جای دیگری حرکت می کند.”

در آمریکای شمالی, شدید, گرم شدن کره زمین باعث خواهد شد بیشتر شدید طوفان و آتش سوزی و می تواند تولید “افزایش شکاف در جامعه—از جمله افزایش ethnonationalist ضد دموکراتیک و isolationist انداز” این گزارش می گوید.

این حزبی مرکز آب و هوا و امنیتی تاسیس شد و در سال 2010 توسط دو آب و هوا محققان. آن هیئت مشورتی شامل مقامات سابق آمریکا, دیپلمات ارشد و افسران نظامی در میان آنها بازنشسته دریایی سپاه ژنرال آنتونی Zinni سابق فرمانده خاورمیانه مبتنی بر فرماندهی مرکزی ایالات متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میرود و در سال 2017 به واسطه اختلاف در میان خلیج فارس.

یک مطالعه نویسنده ریچارد Kauzlarich گفت: در جلسه روز گذشته که او نگرانی در مورد عواقب ناشی از توقف تدریجی گازهای گلخانه ای است.

“یک میلیارد نفر به برق نداره. چگونه این مردم برای رسیدن به هدف خود را از داشتن فقط برق ؟ ” گفت: Kauzlarich بازنشسته دیپلمات ارشد و افسر اطلاعاتی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

کشورهای تولید کننده نفت مانند آذربایجان آنگولا و موزامبیک خواهد شد که “هیچ راهی برای دستیابی به رشد است که ما تصور می شد بسیار مهم برای توسعه خود,” او گفت:.

“وجود دارد یک کل بسیاری از تغییرات که در حال رفتن به تشدید تهدیدات امنیتی از آنجا که ما شروع به عمل می کنند” Kauzlarich گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im