تند و زننده تصاویر نشان می دهد که چگونه باکتری های استعمار زبان خود را

دهان خود یک باغ وحش از باکتری است. و در یک سری جدید از حیرت انگیز (ly اخلال) تصاویر مونتاژ شده توسط یک تیم از محققان ما به این تجربه متنوع بیوم در تمام آن روانگردان, رنگارنگ شکوه — با هر بد بو رنگ به نمایندگی از یک گونه مختلف از باکتری ها به عنوان علم هشدار گزارش شده است.

“این زبان است که به ویژه مهم است زیرا آن بنادر مخزن زیادی از میکروب و سنتی است نقطه مرجع در پزشکی” جسیکا گفت: علامت ولش همکاری نویسنده از مطالعه منتشر شده در مجله Cell Reports و بوم میکروبی در دریایی زیستی آزمایشگاه در ماساچوست, در بیانیه ای. “‘چوب زبان خود را’ یکی از اولین چیزهایی که یک دکتر می گوید.”

“ما فکر می کنیم که یادگیری که در کنار افرادی که به ما کمک خواهد کرد درک این که چگونه این جوامع کار” ولش اضافه شده است.

این گونه از محدوده Streptococcigreen در اطراف لبه های زبان که در آن آنها می توانند صدای بوقلمون در اوردن تا اکسیژن نشان داده شده در رنگ سبز به actinomyces که رشد در یک محیط بی هوازی دور از لبه ، Rothia نشان داده شده در فیروزه ای نگه می دارد به دور از هر کدام از این مناطق مرزی.

در مجموع وجود دارد بیش از 700 گونه باکتری است که دهان ما خانه خود را. این سه جنس باکتری شناسایی شده در بالا انجام داده اند و 80 درصد از 21 سالم زبان محققان نمونه های جمع آوری شده از.

برای جدا کردن این اکسیژن غنی و فقیر, محیط باکتری, فرم لایه محافظ لجن به عنوان “بيوفيلم.”

“باکتری رفتار متفاوت در یک بیوفیلم” co-نویسنده مارک ولش گفت. “در بخش هایی از خود را در سوخت و ساز بدن آنها تنها به نوبه خود در بيوفيلم و آنها تمایل به بیشتر های مقاوم به آنتی بیوتیک ها و تغییرات در محیط زیست است.”

دانشمندان تحقیقات همچنین نشان می دهد که برجستگی های کوچک بر روی سطح زبان انسان وجود داشته باشد اجازه می دهد تا انواع خاصی از باکتری برای ایجاد اکسید نیتریک مهم شیمیایی برای کنترل فشار خون — یک فرایند است که بدن انسان نمی قادر به مراقبت از خود.

ادامه مطلب: تصاویر باور نکردنی نشان می دهد که چگونه باکتری ها راه اندازی کوچک مستعمرات در زبان خود را [علم Alert]

بیشتر بر روی زبان: IBM پرده جدید “الکترونیکی زبان” به طعم و شناسایی مایعات

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>