ناسا WFIRST تلسکوپ فضایی حرکت رو به جلو به عنوان برگ برنده دولت تلاش می کند تا ضایعات آن را دوباره

NASA Wide Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) در حال حرکت رو به جلو در توسعه حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش می کند برای لغو ماموریت برای سومین بودجه در یک ردیف.

ماموریت اخیرا به تصویب “بحرانی برنامه ریزی و ویژگی های نقطه عطف” است و در مسیر به شروع سخت افزار توسعه و تست پیش از این تلسکوپ را برنامه ریزی شده راه اندازی در اواسط 2020s ناسا در بیانیه ای گفت.

اما خواهد بود که این مورد تنها در صورتی بودجه همچنان ادامه دارد به نگه داشتن تلسکوپ در مسیر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال درخواست بودجه برای سال 2021 سال مالی صادر شده در ماه گذشته پیشنهاد فسخ تلسکوپ به طور کامل اجازه می دهد تا برای کمک به حرکت رو به جلو در James Webb Space Telescope, یک گل سرسبد ماموریت که مطالعه جهان اولیه.

مرتبط: آنچه در آن به معنی برای ستاره شناسان اگر WFIRST تلسکوپ فضایی کشته شده است?

یک شبیه سازی از یک WFIRST مشاهده کهکشان آندرومدا یا M31. ناسا تلسکوپ فضایی هابل صرف بیش از 650 ساعت تصویربرداری از مناطق رنگ آبی مشخص شده. WFIRST قادر خواهد بود به تصویر کل کهکشان تنها در 3 ساعت. (اعتبار تصویر: DSS/R. Gendle/ناسا/GSFC/ASU/STScI/B. F. ویلیامز)

“دولت آماده است برای ادامه با چند میلیارد دلار تلسکوپ فضایی تا Webb شده است با موفقیت راه اندازی و مستقر” ناسا در بیانیه ای گفت:. Webb شده است با تاخیر چندین بار برای ویژگی های و بودجه دلایل.

در حالی که ناسا گفت: این ماموریت در مسیر به ترک زمین در سال 2021 در ژانویه 2020, دفتر پاسخگویی دولت (مستقل غیر حزبی سازمان است که با این نسخهها کار برای کنگره) گفت: تنها 12 درصد شانس Webb را در آن تجدید نظر مارس سال 2021 راه اندازی, تاریخ و این که با توجه به بسیار تنگ توسعه برنامه. گائو هشدار داد که راه اندازی لغزش می تواند حداقل یکی دیگر از سه ماه ژوئیه 2021.

لغو WFIRST نیز پیشنهادی برای 2019 و 2020 مالی سال است. و در اولین بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن اداره نظارت برای سال مالی 2018 دولت پیشنهاد کاهش به تلسکوپ را ابزار دقیق به حرکت آن را تحت ماموریت کلاه از 3.2 میلیارد دلار. مالی 2021 بودجه نهایی نشده و در عین حال آن را به عنوان است که تحت بررسی توسط مجلس سنا و نمایندگان.

باید WFIRST حرکت رو به جلو این ماموریت با استفاده از یک repurposed جاسوسی تلسکوپ با قابلیت های مشابه به کسانی که از تلسکوپ فضایی هابل اما با مشاهده منطقه حدود 100 برابر بزرگتر است. ماموریت این دامنه را شامل شکار سیارات فراخورشیدی به دنبال مادون قرمز (گرما امضا) سیگنال در پدیده های کیهانی و ایجاد پانورامای آسمان.

“با گذشت این آخرین نقطه عطف کلیدی این تیم آغاز خواهد شد نهایی WFIRST ماموریت طراحی شده توسط مهندسی ساختمان آزمون واحد و مدل های به اطمینان حاصل شود که طراحی خواهد نگه دارید تا تحت شرایط شدید در طول راه اندازی و در حالی که در فضایی” ناسا گفت. این سازمان اشاره کرد که WFIRST برنامه بودجه تا سپتامبر سال 2020 تکرار آن موقعیت است که آن را نمی خواهد راه اندازی یکی دیگر از بزرگ تلسکوپ تا Webb آماده برای عملیات در فضا است.

WFIRST توسعه بودجه باقی مانده در $3.2 میلیارد ناسا افزود: اگر چه هزینه های دیگر را نهایی شمارش تا $3.9 میلیارد دلار است. این هزینه های اضافی شامل پنج سال از عملیات و علم و همچنین به عنوان یک فن آوری پیشرفته به تصویر سیارات فراخورشیدی است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im