فضاپیمای ویجر 2 پروب خود را در فضای بین ستاره ای تا 2021

ناسا کاوشگر ویجر 2 را مجبور به دفع کردن برای خود را در فضای بین ستاره ای برای آینده 11 ماه یا بیشتر.

ناسا به روز رسانی 230-پا-گسترده (70 متر) رادیو ظرف در استرالیا که ماموریت اعضای تیم با استفاده از به ارسال دستورات به ویجر 2 که راه اندازی در سال 1977 و وارد فضای بین ستاره ای در نوامبر 2018. ویجر 2 خواهد بود خود را تا زمانی که کار انجام شده است در ژانویه سال 2021 هر چند این فضاپیما هنوز هم قادر خواهد بود به پرتو علم اطلاعات صفحه اصلی.

اما نگران نباشید بیش از حد در مورد ویجر 2; باید آن را قادر به رسیدگی به آن طولانی انزوا ماموریت اعضای تیم گفت.

مرتبط با: ویجر در 40: 40 عکس از ناسا حماسه ‘تور’ ماموریت

“ما با قرار دادن فضاپیما را به یک وضعیت که در آن از آن خواهد شد فقط خوب فرض کنید که همه چیز می رود به طور معمول با آن در طول زمان است که آنتن پایین است” ویجر مدیر پروژه سوزان داد که همچنین به عنوان مدیر سیارات شبکه اداره ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: چهارشنبه (4 مارس).

“اگر همه چیز نمی رویم به طور معمول — آن است که همیشه یک امکان به خصوص با پیری فضاپیما — سپس پردازنده حفاظت از خطا که وجود دارد می تواند رسیدگی به وضعیت” Dodd اضافه شده است.

DSS43, the 230-foot-wide (70 meters) radio dish at the Deep Space Network's Canberra facility in Australia, is the only antenna that can send commands to the Voyager 2 spacecraft. DSS43 is being upgrade from early March 2020 to January 2021, so Voyager 2 will be on its own during that stretch.

DSS43 به 230-پا-گسترده (70 متر) رادیو ظرف در اعماق فضا شبکه کانبرا تسهیلات در استرالیا تنها آنتن است که می تواند ارسال دستورات به ناسا فضاپیمای ویجر 2. DSS43 در حال به روز رسانی از اوایل ماه مارس سال 2020 به ماه ژانویه سال 2021 بنابراین ویجر 2 خواهد بود خود را در آن هنگام که کشش. (اعتبار تصویر: ناسا/کانبرا اعماق فضا ارتباطی پیچیده)

استرالیا رادیو ظرف بخشی از اعماق فضا شبکه (DSN) سیستم ناسا با استفاده از برقراری ارتباط با بسیاری از آن فضا پروب. وجود دارد سه DSN سایت — هر یک در کالیفرنیا اسپانیا و استرالیا است.

هر یک از سایت های متعدد بزرگ آنتن. برای مثال استرالیا پیچیده ای نهفته است که در حدود 25 مایل (40 کیلومتر) در جنوب غربی کانبرا همچنین ویژگی های سه 111-پا گسترده ای (34 m) رادیو ظروف. این 111-پاورقی می توانید دریافت علم داده اما تنها 230 فوت یکی از ویژه فرستنده نیاز به پرتو دستورات به ویجر 2 ناسا, مقامات گفت.

کالیفرنیا و اسپانیا DSN سایت ها هیچ کمک در این زمینه ، ویجر 2 که در حال حاضر بیش از 11 میلیارد مایل (17 میلیارد کیلومتر) از زمین در حال حرکت رو به پایین نسبت به سیاره ما مداری هواپیما و بنابراین می تواند مورد ستایش قرار داد و تنها از نیمکره جنوبی.

بزرگ استرالیا ظرف عامل شده است برای 48 سال و نیاز به ارتقاء ناسا, مقامات گفت. این سازمان تصمیم به شروع این کار در حال حاضر — ارتقاء برنامه ریزی شده است برای شروع “در اوایل ماه مارس” با توجه به دوشنبه ناسا بیانیه — از آنجا که ویجر 2 به تازگی bounced بازگشت از قطعی و سالم است دوباره این مقامات اضافه شده است.

“بدیهی است که 11 ماه از تعمیرات قرار می دهد بیشتر محدودیت در دیگر DSN سایت” جف Berner به اعماق فضا شبکه مهندس ارشد گفت: در همین بیانیه است. “اما مزیت آن این است که هنگامی که ما آمده ایم پشت کانبرا آنتن خواهد شد بسیار بیشتر قابل اعتماد است.”

ارتقاء بهبود ارتباطات با بسیاری از ناسا فضاپیما نه تنها ویجر 2, آژانس, مقامات گفت. برای مثال کار بهره مند خواهند شد ناسا مریخ در 2020 مریخنورداست که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این تابستان و آژانس آرتمیس برنامه از crewed قمری اکتشاف است که با هدف به زمین دو فضانورد در نزدیکی ماه به قطب جنوب در سال 2024.

“تعمیر و نگهداری مورد نیاز است برای حمایت از ماموریت ها که ناسا در حال توسعه و راه اندازی در آینده و همچنین حمایت از ماموریت ها که عامل در حال حاضر” Dodd گفت.

ویجر 2 و آن دوقلو ویجر 1, راه اندازی چند هفته از هم جدا در سال 1977 به انجام یک اقدام بی سابقه تور “” سیستم های خورشیدی غول سیارات — مشتری زحل اورانوس و نپتون است. این دو aced این کار و پس از آن نگه داشته و در پرواز تمام راه را به فضای بین ستاره ای.

ویجر 1 رسید این اکتشاف frontier در ماه اوت 2012 تبدیل شدن به اولین ساخته دست بشر شی تا کنون به ترک heliosphere این حباب بزرگ از میدان مغناطیسی و ذرات که خورشید ضربات اطراف خود است. ویجر 2 به دنبال آن حدود شش سال بعد.

این دو صنعت در حال اجرا هستند کم در قدرت و ماموریت اعضای تیم باید خاموش چند علم ابزار برای به حداکثر رساندن باقی مانده آب و گسترش پروب’ طول عمر. هر دو فضاپیما احتمالا به اندازه کافی قدرت چپ به نگه داشتن جمع آوری داده ها از طریق 2024, ماموریت اعضای تیم گفته اند.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im