ناسا ادم خائن و بدنهاد ماه ماموریت به دنبال قمری آب ورقه به 2023

ناسا با تاخیر در راه اندازی یک عمر طولانی رور طراحی شده به خر خر کردن آب بر روی ماه.

این سازمان اعلام کرد قصد دارد برای ادم خائن و بدنهاد ماموریت (نام کوتاه برای رايحههاي بررسی قطبی Exploration Rover) در اکتبر 2019 به عنوان بخشی از آرتمیس برنامه برای فرود فضانوردان بر روی ماه تا سال 2024. ادم خائن و بدنهاد است که به منظور نقشه آب یخ در ماه که اکتشاف ریزان امید می تواند تبدیل به آب آشامیدنی و سوخت موشک. در زمان اعلام ادم خائن و بدنهاد بود با توجه به راه اندازی در ماه دسامبر 2022 اما تاریخ برنامه ریزی شده است و در حال حاضر به تضعیف سال آینده.

“هنگامی که این @NASAMoon رور زمین های آن را جمع آوری خواهد کرد تا به 100 روز از اطلاعات سفر چندین کیلومتر و زنده ماندن قمری شب” توماس Zurbuchen رئیس ناسا علوم ماموریت اداره گفت: در توییتر دیروز (Feb. 25). “حرکت تحویل ادم خائن و بدنهاد به 2023 اجازه می دهد تا برای ارتقاء به طوری که مریخ نورد می تواند انجام طولانی تر و هیجان انگیز تر علم در ماه!”

مرتبط با: Moon ادم خائن و بدنهاد: ناسا آب-بو رور به قمری قطب جنوب

Zurbuchen نمی اضافی ارائه نظرات در مورد چه کسانی ارتقاء ممکن است نگاه مانند; 100 روز علوم ماموریت غربت فاصله و توانایی مقاومت در برابر سرمای قمری شب شد همه اجزای اصلی اطلاعیه در مورد ادم خائن و بدنهاد.

اگر چه ادم خائن و بدنهاد است که یک ماموریت جدید توسعه یافته به عنوان بخشی از ناسا آرتمیس برنامه آن است که به شدت بر اساس طرح برای ماموریت های قبلی منابع اکتشافیکه ناسا لغو شد در سال 2018 است. دو نفر از ادم خائن و بدنهاد سازهای اتخاذ شد از کار در این ماموریت است.

ادم خائن و بدنهاد دستگاه سوئیت طراحی شده است برای تدریس به دانشمندان چگونه برای تبدیل مداری اطلاعات آنها در مورد ماه را به درک دقیقا جایی که قمری یخ پنهان است — و نه فقط در منطقه ادم خائن و بدنهاد بازدیدکننده داشته است اما در سراسر سطح ماه است.

ناسا خواهد ساخت مریخ نورد پس از آن به استخدام آن سوار را از طریق تجاری قمری حمل بار خدمات برنامه که در حال حاضر اجازه می دهد تا 14 شرکت به پیشنهاد در تحویل.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de