Nasa’s Spitzer Space Telescope است نه بیشتر. در اینجا چیزی است که به صورت مادون قرمز در نجوم است.

این بهترین مادون قرمز چشم در جهان بسته شده است و دانشمندان نیاز به حداقل یک سال صبر کنید قبل از هر ابزار مشابه در کار دوباره.

ناسا خاموش آن اسپیتزر تلسکوپ فضایی دیروز (Jan. 30), تجاوز به یک دختر 16 ساله ماموریت. این سازمان در ابتدا کشیده رصدخانه تصدی به همپوشانی با بزرگ بعدی مادون قرمز تلسکوپ فضایی, the James Webb Space Telescope. اما به عنوان ساز که در ادامه به از دست برنامه, اهداف, با, مارس 2021 راه اندازی در حال حاضر هدفمند ناسا در نهایت به این نتیجه رسیدند که با یک سال فاصله در مشاهدات مادون قرمز از جهان نمی خواهد آسیبی علم است.

و تا دیروز ناسا گفت: وداع با اسپیتزر و دانشمندان گفت: وداع با داده های تازه در مورد مادون قرمز هستی.

مرتبط با: Spitzer بزرگترین exoplanet اکتشافات در تمام دوران

بیشتر: مادون قرمز جهان دیده می شود توسط ناسا تلسکوپ فضایی اسپیتزر

اسپیتزر راه اندازی شد در سال 2003 طراحی شده برای 2.5 سال ماموریت. اما مانند بسیاری از دیگر ماموریت های ناسا آن مراتب احترام خود را اصلی بخشنامه. حتی پس از آن فرار از مایع خنک کننده مورد نیاز برای نگه داشتن آن بیشتر حساس به دما ابزار کار اسپیتزر در ادامه به جمع آوری با ارزش داده های علمی.

اما اسپیتزر پایان آینده شده است پس از سال 2016 زمانی که ناسا انجام یک بررسی به طور منظم از آن ماموریت و تصمیم گرفت که آن را به ارزش عامل تلسکوپ هنگامی که جانشین آن آمد آنلاین. “این تصمیم بود که اسپیتزر ماموریت باید به عنوان James Webb ماموریت بود ابتدا” پل هرتز مدیر بخش فیزیک نجومی ناسا علوم ماموریت اداره گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده در Jan. 22.

به این منظور ناسا تمدید اسپیتزر ماموریت دو بار بیشتر به نگه داشتن سرعت با تاخیر در راه اندازی وب حل و فصل در این هفته پس از خاموش کردن وب راه اندازی شد برای ماه مارس برنامه ریزی 2021. “زمان آن رسیده است برای اسپیتزر ماموریت به پایان همانطور که ما حرکت به راه اندازی James Webb سال آینده” هرتز گفت.

فاصله بین تلسکوپ هنوز هم می تواند طولانی; on Jan. 28 این دولت دفتر پاسخگویی منتشر نظارت سند در مورد James Webb Space Telescope گزارش داد که رصدخانه تا به حال فقط 12 درصد شانس از نشست ماه مارس سال 2021 راه اندازی هدف است. به دلیل از دست بالشتک زمان در این پروژه برنامه یک عملی تر تاریخ راه اندازی می گیرند در ماه جولای 2021 آژانس یافت.

و هنگامی که جیمز وب تلسکوپ فضایی راه اندازی می کند, آن را نمی خواهد کاملا یکسان است. اگر چه هر دو رصدخانه می تواند حس نور مادون قرمزآنها نیست کاملا قابل تعویض. اسپیتزر و وب هدفمند هستند و به دو محدوده های مختلف از مادون قرمز با Webb ابتدا به دیدن طول موج های کوتاه تر — نزدیک به نور مرئی — از اسپیتزر انجام داد.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de