ناسا پشتکار مریخ انجام خواهد داد 10.9 میلیون نفر به سیاره سرخ

هنگامی که ناسا پشتکار مریخ راه اندازی این تابستان بسیاری از مردمی در اینجا بر روی زمین خواهد بود همراه برای سوار شدن.

پشتکار حمل نام بیش از 10.9 میلیون نفر که در شرکت ناسا “ارسال نام خود را به مریخ” کمپین مقامات آژانس اعلام کرد پنج شنبه (26 مارس).

مهندسان با استفاده از پرتوهای الکترون به استنسیل این monikers بر روی سه تراشه های سیلیکون که نصب شد همراه با یادبود placard, در استقامت بدن در مارس 16. این تراشه همچنین شامل مقالات از 155 دانش آموزانی که از آن ساخته شده به فینال ناسا مریخ نورد-نامگذاری مسابقه. که مسابقه بود برنده توسط Alex مدریک هفتم از ویرجینیا است.

بیشتر: ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

The plate on the aft crossbeam of NASA's Mars Perseverance rover (top center) — seen here on March 16, 2020, at NASA's Kennedy Space Center — carries 10,932,295 names submitted by people during NASA's "Send Your Name to Mars" campaign and essays of the 155 finalists in the "Name the Rover" contest.

این صفحه در عقبی crossbeam ناسا مریخ پشتکار رور (بالا وسط) — در اینجا دیده می شود در تاریخ 16 مارس سال 2020 ناسا در مرکز فضایی کندی — حمل 10,932,295 نام شده توسط مردم در طول ناسا “ارسال نام خود را به مریخ” کمپین و مقالات از 155 نهایی “نام رور” مسابقه. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

“سه تراشه های به اشتراک گذاری فضا در آنودایز ورق با لیزر-حک گرافیک به تصویر می کشد زمین و مریخ پیوست ستاره ای که می دهد نور به هر دو” ناسا مقامات نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“در حالی که بزرگداشت رور که متصل به دو جهان ساده تصویر نیز می پردازد ادای احترام به ظریف هنر خط از پلاک روی فضاپیمای پایونیر و طلایی پرونده انجام شده توسط Voyagers 1 و 2” به آنها اضافه شده است. “چسبیده به مرکز rover عقبی crossbeam این صفحه قابل مشاهده خواهد بود به دوربین در پشتکار را از ماست.”

پشتکار محور ناسا مریخ در 2020 ماموریت برنامه ریزی شده است برای بلند کردن بین تاریخ 17 ژوئیه و اوت. 5 مختصر پنجره زمانی که زمین و سیاره سرخ در حال درستی تراز وسط قرار دارد برای انجام ماموریت. چنین پنجره های باز فقط یک بار در هر 26 ماه می باشد. این خودرو به اندازه مریخ نورد باقی مانده در مسیر راه اندازی این تابستان با وجود شیوع کروناویروسناسا گفته اند.

پشتکار زمین خواهد شد در فوریه سال 2021 در داخل مریخ Jezero دهانه که پناه دریاچه و رودخانه دلتا در گذشته باستانی. شش چرخ ربات را شکار نشانه های باستانی مریخ زندگیتوصیف این منطقه زمین شناسی و تست کردن برخی از جدید Mars exploration technologies, از جمله یک هلیکوپتر کوچک دیده بانی و یک ابزار است که به تولید اکسیژن از سیاره نازک دی اکسید کربن و سلطه جو است.

پشتکار انجام خواهد شد تعدادی از چیزهای دیگر نیز هست. برای مثال رور را نیز جمع آوری و ذخیره سازی نمونه ها است که می تواند آن را بازگشت به زمین به عنوان به زودی به عنوان 2031 طریق یک مشترک ناسا-سازمان فضایی اروپا دریافت پروژه. هنگامی که نمونه ها در اینجا محققان در سراسر جهان را مورد مداقه قرار دادن آنها ممکن است نشانه ای از زندگی و سرنخ را در مورد باستانی مریخ محیط زیست است.

پشتکار نخواهد بود که برای اولین بار ناسا کرافت برای حمل میلیون ها نام خود را به سیاره سرخ. برای مثال 2.4 میلیون monikers سفر سرنشین ناسا کاوشگر InSight که لمس کردن در نزدیکی استوا مریخ در ماه نوامبر سال 2018 است.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>