ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر کشف ‘خفا’ انفجار در خورشید

تاجی mass ejections نمی شناخته شده بودن ظریف: هر یک از این رویداد می توانید پرت کردن مقدار بسیار عظیمی از سوپ از ذرات به نام پلاسما کردن خورشید و به منظومه شمسی است.

در نوامبر سال 2018 به عنوان دیده می شود از زمین و خاص فضاپیما خورشید به نظر می رسید آرام می شود. اما این بود: خورشید را تجربه آنچه دانشمندان در تماس با یک “مخفیکاری” تاجی توده تخلیه. و به راحتی ناسا را پارکر خورشیدی کاوشگر بود و تکمیل آن نزدیک تصویب در پشت خورشید قرار دادن ابزار آن در یک موقعیت مناسب برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در Nov. 11 و 12 در طول این معمولا مرموز رویداد.

“اگر شما تا کنون دیده ام یک تاجی توده تخلیه تصویر شما به طور معمول مقدار زیادی از فعالیت در این تصاویر” کلی Korreck یک فیزیکدان خورشیدی در اسمیتسونیان اختر فیزیک رصدخانه در یک سخنرانی گفت: در ماه گذشته در 235th جلسه انجمن نجوم آمریکا در هونولولو. “شما می بینید زیادی blowout شما احتمالا یکی از این انفجار. اما به عنوان شما را دیدم در این فیلم وجود ندارد بسیار وجود دارد.”

مرتبط با: دیدن خورشید تلنگر در ماهواره ای جدید مشاهده

حتی در برخی از پارکر خورشیدی کاوشگر اطلاعات نبود واضح در آنچه اتفاق می افتد در طول حادثه Korreck گفت. “هنگامی که ما در این نگاه در ابتدا فقط حرارتی داده های ما نیست لزوما فکر می کنم که وجود دارد یک تاجی توده جهشی وجود دارد,” او گفت:.

اما مشاهدات دیگر با هدف قرار دادن ذرات پر انرژی را شامل اثر انگشت از یک شوک پدیده ای است که معمولا همراه با یک تاجی توده تخلیه. دانشمندان همچنین می تواند تایید پروب بود پرواز را از طریق یک تاجی خروج انبوه بر اساس داده های آن ابزار جمع آوری شد در مورد میدان مغناطیسی.

این پارکر خورشیدی کاوشگر در پرواز است و نزدیک به خورشید از هر فضاپیما تا کنون است که به معنی آن می توانید مطالعه تاجی mass ejections پیش از آن در توسعه خود را از دیگر پروب می تواند. این بدان معناست که دانشمندان امیدوارند این کاوشگر اطلاعات می تواند کمک به بهتر با دقت اشاره کردن که در آن در خورشید یک فرد تاجی توده تخلیه متولد شده است.

اما فقط دیدن یک خفا تاجی توده جهشی است که یک گام در مسیر درست با توجه به Korreck. “آنها چیزی است که ما به طور سنتی قادر به دیدن در راه است که ما قبلا شناسایی تاجی mass ejections,” او گفت:. “ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از آنها را با بهتر و بهتر تلسکوپ قطعنامه. اما در همان زمان ما نوع پایان رسید که در آن ما در واقع باید در محل برای انجام بهتر اندازه گیری.” و هیچ چیز وجود دارد بیشتر در محل از پارکر خورشیدی کاوشگر.

در منظومه شمسی ما تاجی mass ejections مهم هستند زیرا آنها می توانند تداخل با ارتباطات و ناوبری ماهواره ها در مدار زمین. و دورتر از فضانوردان سرمایه گذاری از زمین بیشتر در معرض خطر خواهند بود به اثرات بهداشتی بالقوه از جمله انفجار. این زمانی است که یادگیری برای دیدن تاجی mass ejections ما در حال حاضر از دست خواهد تبدیل به خصوص مهم است.

چنین پدیده نیز جذاب چرا که خورشید ما یک ستاره مانند هر دیگر. دانشمندان کشف تاجی mass ejections تولید شده توسط ستارگان دیگر اما آنها هرگز قادر خواهید بود برای دیدن همه این حوادث دور.

“این یکی دیگر از کلاس که قطعا نمی تواند دیده می شود در دیگر ستاره” Korreck گفت. “وجود دارد یک راه که ما می توانیم انجام این کار با پارکر [خورشیدی کاوشگر] برای درک بهتر آنچه که در سایر سیستم های ستاره?”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de