ناسا در گزارش خود اذعان می کند آن را غیر موشک SpaceX یک فاجعه

تحت/بیش از

جدید ناسا گزارش نشان می دهد که فضای سازمان فضایی راه اندازی سیستم موشک رود به همراه فضانوردان به ماه در سال 2024 است سال پشت برنامه و دو میلیارد دلار بیش از بودجه سختی که نماد موفقیت SpaceX که در حال حاضر به طور منظم ارائه می شود ایستگاه فضایی باری برای ناسا و برنامه ریزی برای پرتاب انسان به فضا به عنوان به زودی به عنوان این ممکن است.

این 2024 فرود است که هنوز هم ممکن است: برخی انتظار تاخیر ساخته شد به جدول زمانی برای آرتمیس ماموریت برنامه بنابراین هنوز هم وجود دارد زمان را به پایان برساند موشک.

اما TechCrunch گزارش می دهد که که ممکن است تغییر باید در ناسا همچنان به صورت اضافی به تاخیر می اندازد. در واقع این گزارش نشان می دهد همه چیز در نقطه ای که حتی هل دادن به عقب چند ماه می تواند به خطر اندازد فرود.

حاشیه نازک

چهارشنبه گزارش منتشر شده توسط ناسا بازرس کل نشان داد که توسعه موشک است که به دنبال گریم — مشکلات گرفتار شده اند آن را در سراسر هیئت مدیره.

“ناسا ادامه داد: مبارزه با مدیریت SLS هزینه های برنامه و برنامه به طور بالقوه برای تاثیر آژانس اهداف بلند پروازانه برای آرتمیس برنامه” این گزارش می گوید.

آهسته و پیوسته

هیچ نشانه ای وجود دارد که این ماموریت لغو خواهد شد. هر TechCrunch, ناسا هنوز هم امیدوار به ادامه همراه برنامه ریزی جدول زمانی.

اما ناسا مدیر جیم Bridenstine به نام 2024 فرود خودسرانه هدف — که ناسا نمی خواهد با عجله این کار به خاطر آن جلسه.

ادامه مطلب: ناسا SLS موشک ماه است که 2 سال پشت و میلیاردها دلار بیش از بودجه داخلی گزارش می یابد [Reason]

بیشتر در Artemis ماموریت: ناسا است و با توجه به برش دیگر برنامه های پرداخت برای ماه ماموریت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de