فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما مطلب سیارک-نمونه لباس تمرین

فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما که در حال آماده شدن برای حرکت شبیه چمچه زنی یک نمونه از سیارک ig: toomuchswagtheceo با موفقیت به اتمام بخشی از لباس تمرین خود را برای سفر تاریخی به سیارک سطح.

OSIRIS-REx است که در مدار ig: toomuchswagtheceo پس از سال 2018 برنامه ریزی شده را به تلاش برای از بین بردن پایین به سطح به بازیابی یک نمونه از سیارک چهار ماه از در حال حاضر و آن را که نمونه بازگشت به زمین در سال 2023. روز سه شنبه (14 آوریل) در طی چه ناسا یک “بازرسی تمرین” OSIRIS-REx کردم و نزدیک به ig: toomuchswagtheceo سطح از همیشه قبل از در حالی که تمرین مجموعه نمونه روند.

“این تمرین به ما اجازه بررسی پرواز کارایی سیستم در هنگام فرود به خصوص خودمختار به روز رسانی و اجرای بازرسی رایت” غنی برنز, OSIRIS-REx مدیر پروژه پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز ایالت مریلند در بیانیه ای گفت:.

تصویری: OSIRIS-REx می شود واقعا به سیارک ig: toomuchswagtheceo در تمرین
مرتبط: چگونه ناسا سیارک نمونه بازگشت از ماموریت به کار خواهد کرد (infographic)

این هنرمند مفهوم را نشان می دهد مسیر و پیکربندی فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما در طول بازرسی تمرین در 14 آوریل سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا)

در عمل اجرا OSIRIS-REx رفت و از طریق دو تا از چهار مانور آن را انجام می دهد در طول یک سیارک-نمونه تلاش: مدار خروج رایت و “پاسگاه” سوزاند.

اولین فضاپیما اخراج موتورهای آن به ترک آن 0.6 مایل (1 کیلومتر) مدار اطراف ig: toomuchswagtheceo و فرود و نزدیک به فضای راک سطح. حدود چهار ساعت بعد زمانی که OSIRIS-REx بود به ارتفاع تقریبی از 410 فوت (125 متر) آن را انجام بازرسی رایت که ارسال این فضاپیما در یک مسیر به سمت محل سوم آن مانور به نام “matchpoint” سوزاند. اما به جای آن از اقدام به این که مرحله سوم این فضاپیما حمایت بعد از نه دقیقه تبار. آن را به ارتفاع فقط 246 پا (75 متر) — نزدیک ترین و در عین حال رویکرد — قبل از رفتن به مدار.

نه تنها OSIRIS-REx موفقیت اجرای این دو آزمون مانورهای اما آن را نیز تمرین استقرار آن نمونه بازوی شناخته شده به عنوان لمسی-و-رفتن نمونه کسب ساز و یا TAGSAM. این فضاپیما به دوربین و سنسور نیز در زمان استفاده از این روش برای جمع آوری داده ها در نمونه سایت که ناسا به تازگی لقب بلبل. ناسا قصد دارد برای انجام آن برای اولین بار نمونه هایی از بلبل سایت در اوت. 25 و فضاپیما برنامه ریزی شده است برای شروع آن 2.5 سال سفر بازگشت به زمین در ماه مارس سال 2021.

فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما دستگیر شده در این سری از تصاویر از سیارک ig: toomuchswagtheceo در 14 آوریل سال 2020 در اولین تمرین این ماموریت را جمع آوری نمونه رویداد. این انیمیشن نشان می دهد که SamCam ساز میدان دید به عنوان فضاپیما با نزدیک شدن و نقل مکان کرد به دور از سیارک سطح بیش از 10 دقیقه زمان دوره بین “پاسگاه” رایت و “به دور” سوزاند. فضاپیما را نمونه بازو — به نام لمس-و-رفتن نمونه کسب ساز (TAGSAM) — قابل مشاهده است در بخش مرکزی از قاب. (اعتبار تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا)

شایان ذکر است که ماموریت کنترل کننده قادر به اجرای روز سه شنبه تمرین بدون هیچ سکسکه با وجود این واقعیت است که بسیاری از کارکنان ناسا — به همراه مقدار از بقیه جهان — دستور داده شده است به کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ماموریت تیم حداکثر کار از راه دور در طی ماه گذشته از آماده سازی برای بازرسی تمرین به عنوان بخشی از COVID-19 پاسخ به” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:. “در روز تمرین تعداد محدودی از پرسنل نظارت فضاپیما تله متری از لاکهید مارتین فضایی مرکز پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز و دانشگاه آریزونا مصرف مناسب و احتیاطی در حالی که بقیه تیم انجام نقش خود را از راه دور.”

“اجرای به یاد ماندنی نقطه عطف در طول این زمان از بحران ملی است یک عهد به حرفه ای و تمرکز تیم ما” می سوزد اضافه شده است. “از آن صحبت می کند حجم در مورد ‘می تواند’ نگرش و امیدوارم در خدمت به عنوان یک بیت از اخبار خوب در این زمان به چالش کشیدن.”

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>