ناسا اوریون خدمه کپسول می رسد در فلوریدا به آمادگی برای آزمون پرواز در اطراف ماه (عکس)

ناسا اوریون خدمه کپسول ساخته شده است آن را به آن فلوریدا راه اندازی سایت پیش از یک نقطه عطفی 2021 ماموریت در اطراف ماه.

جبار وارد ناسا در مرکز فضایی کندی (فولاد خوزستان) دیروز (25 مارس) پس از پرواز از اوهایو به فلوریدا روی آژانس سوپر گوپی حمل و نقل هواپیماناسا, مقامات گفت.

کپسول شده بود در اوهایو برای چهار ماه گذشتهتحت آزمایش در جهان بزرگترین فضا-شبیه سازی محفظه خلاء در ناسا Plum Brook ایستگاه. در طول این آزمایشات مهندسین قرار جبار به درجه حرارت شدید که از محدوده منهای 250 درجه به همراه 200 درجه فارنهایت (منهای 160 تا 90 درجه سانتیگراد) و مطمئن شوید که کپسول را در سیستم های مختلف کار کرده و به درستی در انواع الکترومغناطیسی محیط آن را تجربه کردن زمین است.

مرتبط: این کپسول فضایی اوریون ناسا بعدی سفینه فضایی (عکس)

آزمون کمپین “رفت فوق العاده خوبی به خصوص با توجه به ما انجام می دهند همه از این برای اولین بار” نیکول اسمیت تست مدیر پروژه در nasa’s Glenn Research Center در اوهایو در بیانیه ای گفت. (Plum Brook ایستگاه تست تسهیلات توسط ناسا گلن.)

“ما در بر داشت بسیاری از بازده در سراسر حرارتی خلاء فاز و غلبه چند مرکز تجهیزات چالش های زود هنگام تداخل الکترومغناطیسی تست اما ما ترکیب ناسا, لاکهید مارتین, ESA (آژانس فضایی اروپا) و ایرباس تیم بود قادر به تکمیل تست جلوتر از برنامه” اسمیت اضافه شده است.

در فولاد خوزستان جبار را تحمل دور نهایی پردازش و تست. سپس آن را خواهد انباشته بالای nasa’s Space Launch System (SLS) megarocket برای آرتمیس 1 یک uncrewed ماموریت در اطراف ماه است که برنامه ریزی شده برای بلند کردن در اواسط 2021.

NASA's Orion spacecraft destined to fly the Artemis 1 mission around the moon on an uncrewed test flight is seen at the agency's Plum Brook Station in Cleveland, Ohio, where environmental testing on the capsule was performed.

Nasa’s Orion spacecraft به مقصد به پرواز آرتمیس 1 ماموریت در اطراف ماه در یک uncrewed تست پرواز دیده می شود در آژانس Plum Brook ایستگاه در کلیولند اوهایو که در آن تست های زیست محیطی در کپسول انجام شد. (اعتبار تصویر: ناسا/Marvin اسمیت)

آرتمیس 1 خواهد بود که اولین پرواز برای SLS و دوم برای Orion که aced یک uncrewed تست پرواز به مدار زمین در دسامبر 2014 که راه اندازی بالای ایران راه اندازی داد Delta IV سنگین موشک.

اگر همه می رود با توجه به طرح جبار و SLS دوباره پرواز در سال 2022 در Artemis 2 ماموریت. آرتمیس 2 یکی دیگر دور ماه پرواز خواهد بود که برای اولین بار crewed ماموریت برای آرتمیس ناسا جدید قمری برنامه اکتشاف. آرتمیس 3 را زمین دو فضانورد در نزدیکی ماه به قطب جنوب در سال 2024. (این مهاجم جدول زمانی مانند بسیاری از پروژه های دیگر در سراسر جهان که ممکن است در نهایت تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. برای مثال ناسا تا به حال به متوقف کردن برخی از کلید SLS تولید و تست کار به دلیل شیوع.)

ماه است تمام شود, پایان تمام آرتمیس. ناسا انداز این برنامه به عنوان یک steppingstone به مریخ کمک به هموار کردن راه برای crewed سیاره سرخ ماموریت در 2030s.

“با جبار در کندی ما در حال آماده” اسکات ویلسون ناسا اوریون تولید مدیر عملیات گفت: در همین بیانیه است. “آماده برای نهایی کردن خودرو و ارسال آن به یکپارچه خود را برای سفر به اعماق فضا مقابله دوره بعدی از انسان اکتشافات فضایی.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>