ناسا آینده خورشیدی ماموریت استفاده خواهد کرد شش فضاپیما به یک غول تلسکوپ

می خواهید برای ساخت بزرگترین رادیو تلسکوپ به پرواز در فضا ؟ در اینجا یک روش ساده تر: طراحی شش ماهواره های کوچک به پرواز در تشکیل و با هم کار کنند.

این رویکرد از یک فضاپیمای جدید خورشید رادیویی تداخل فضایی آزمایش (طلوع آفتاب) ماموریت است که برنامه ریزی برای راه اندازی زودتر از جولای 2023. طلوع با هدف کمک به دانشمندان در درک روابط پیچیده بین خورشید فعالیت و یک میزبان از پدیده خطرناک در اطراف زمین به نام فضا آب و هوا. این ماموریت انتخاب می آید در میان پشت سر هم از انرژی خورشیدی علم و تاکید بر ماموریت های که ترکیب فضایی-آب و هوا پیش بینی به برنامه ریزی برای پروازهای فضایی انسان فراتر از مدار زمین کم.

“ما بسیار خوشحال برای اضافه کردن یک ماموریت جدید به ناوگان سفینه های فضایی که به ما کمک کند درک بهتری از خورشید و همچنین به عنوان چگونه ستاره ما را تحت تاثیر محیط زیست فضای بین سیارات” نیکی فاکس مدیر ناسا Heliophysics بخش گفت: در بیانیه ناسا. “ما بیشتر بدانید در مورد چگونه خورشید فوران با فضا و آب و هوا, حوادث, بیشتر ما می تواند به کاهش اثرات آنها در سفینه های فضایی و فضانوردان.”

دانشمندان به تماشای خورشید پرت انرژی و مواد به سمت زمین در طغیان و آنها نیز دیده می شود این اثرات است که چنین اتفاقاتی می تواند بر روی ماهواره های در حال چرخش به خصوص در ارتباطات و ناوبری ابزارهای. اما دانشمندان هنوز درک نمی کنند nitty-ریگ دار جزئیات اتصال بین های خورشیدی طغیان و فضایی پدیده های آب و هوایی به خوبی به اندازه کافی برای پیش بینی آب و هوا فضا.

اگر همه به خوبی می رود, $63 میلیون طلوع ماموریت باید به کمک این فاصله را.

شش تلسکوپ را تشکیل می دهند که ماموریت طراحی شده برای مطالعه امواج رادیویی است که خورشید ejects در طول خورشیدی ذرات طغیان. به ویژه در طلوع آفتاب را هدف طغیان به نام تاجی mass ejections که می تواند پرتاب مقادیر عظیم پلاسما سوپ از ذرات باردار است که باعث می شود تا خورشید را در سراسر منظومه شمسی است.

توستر-اندازه ماهواره ها را در سراسر حدود 6 مایل (10 کیلومتر), مدار زمین در ارتفاع 22,000 مایل (35,000 متر). که مدار را حفظ خواهد کرد طلوع و بالاتر از یونوسفر که بلوک امواج رادیویی مربوط به فرکانس از رسیدن به زمین است.

از این که قرار گرفتن گله از cubesats باید قادر به نقشه تاثیر خورشید میدان مغناطیسی در سراسر فضا. آنها همچنین باید قادر به جمع آوری داده ها دانشمندان نیاز به درک چگونه قطعات مختلف از یک تاجی توده جهشی به طور چشمگیری سرعت بالا و, که چنین اتفاقاتی هستند که همراه با انفجار تابش که سرنخ حیاتی برای فضا-پیش بینی آب و هوا.

“ما می توانید ببینید خورشیدی شعله ور شدن شروع و تاجی توده تخلیه شروع به بلند کردن اجسام از خورشید اما ما نمی دانیم که اگر آن را در حال رفتن به بالا تولید انرژی ذرات تابش و ما نمی دانیم که اگر انرژی بالا ذرات تابش در حال رفتن برای رسیدن به زمین” جاستین Kasper یک فضای دانشمند در دانشگاه میشیگان که منجر به ماموریت و گفت: در دانشگاه بیانیه ای. “یکی از دلایل به همین دلیل است که ما می توانید ببینید که ذرات در حال شتاب. ما فقط آنها را ببینید زمانی که آنها می رسند این فضاپیما که بسیار نیست یک هشدار است.”

این وضعیت ناخوشایند است وقتی که می آید به ماهواره ها اما کاملا خطرناک است هنگامی که آن را می آید به انسان جسارت فراتر از ایمنی از زمین و از این رو انگیزه ای برای درک بهتر فضا و آب و هوا.

“دانستن که بخشی از یک تاجی توده جهشی است که مسئول تولید ذرات تابش به ما کمک خواهد کرد درک چگونگی شتاب اتفاق می افتد” Kasper گفت. “همچنین می تواند در نتیجه منحصر به فرد سیستم هشدار دهنده برای اینکه یک رویداد را هر دو تولید تابش و انتشار است که تابش نسبت به زمین یا spacefaring فضانوردان.”

کپی رایت 2020 Space.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>