ناسا بعدی رباتیک فرود ماه در سال 2021 هنوز هم در مسیر وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

ناسا برای اولین بار دو, تجاری, تحویل به ماه هنوز هم در مسیر وجود COVID-19 pandemicبا توجه به آژانس رهبری است.

سال گذشته ناسا استخدام Astrobotic و بصری ماشین آلات برای حمل علم و فناوری به سطح ماه تابستان آینده. این تجاری کاوشگر ماموریت های نمایندگی برخی از اولین پرواز در ناسا آرتمیس برنامهکه با هدف به زمین فضانوردان در ماه را به قطب جنوب در سال 2024. هر دو شرکت توافق کردند که پس از پذیرش قرارداد برای حمل ناسا محموله به سطح ماه در تابستان 2021 — اما قبل از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدیدمسدود بسیاری از نقاط جهان.

“ما در حال صحبت کردن به آنها را تقریبا به صورت روزانه به ارزیابی هر برنامه اثرات” استیون کلارک معاون دستیار مدیر برای اکتشاف در ناسا علوم ماموریت اداره کل در یک سخنرانی گفت: هماهنگی ملی آکادمی علوم دیروز (31 مارس). “در حال حاضر ما هنوز در برنامه با آنها.”

مربوط به: اینجا جایی است که تجاری landers زمین خواهد شد در ماه برای ناسا
به روز رسانی: coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

اما به عنوان مورد با همه چیز در طول یک بیماری همه گیر است که موضوع را تغییر دهید. “هر دو ارائه دهندگان در تمام telework حالت در حال حاضر هیچ لمسی کار اتفاق افتاده است” کلارک گفت. “آنها در حال حاضر ارزیابی آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد و چه آنها ممکن است بحث خود را به کشورهای مربوطه [درباره].” Astrobotic است که مقر آن در پنسیلوانیا; بصری ماشین آلات در تگزاس است.

در حال حاضر این محموله به معنای پرواز در landers در معرض خطر هستند از دست رفته خود را پرواز کلارک اضافه شده است. از 13 محموله ناسا در حال ساخت برای پروازهایسه در حال تجربه ندارد و یا حداقل تاثیر از COVID-19 اقدامات حفاظت, او گفت:. (آن لندرز نیز حمل محموله عرضه شده توسط مشتریان دیگر.)

هنرمند تصویرسازی بصری ماشین آلات’ نوا-C کاوشگر قمری در ماه. (اعتبار تصویر: ماشین آلات بصری)

بقیه اند و یا به زودی به یک نقطه که در آن کار است را در خود نگه دارد. “این محموله که در حال توسعه هستند در ناسا مراکز و همانطور که می دانید ما در یک اجباری telework محیط زیستگفت: با برخی از مراکز بسته به تقریبا همه در محل کار.

اما کلارک گفت که ناسا انتظار ندارد این مکث به تداخل با برنامه ریزی پرواز. “وجود حاشیه های ساخته شده را به تاریخ تحویل از این ابزار به Astrobotic و بصری ماشین آلات” او گفت:, و در حال حاضر که برنامه بالشتک باید به اندازه کافی به جای به تاخیر می اندازد.

یکی از عوامل است که ناسا در حال تماشای به ویژه از نزدیک با توجه به این محموله است که نیاز به تجهیزات تست و اندازه گیری در تخصصی امکانات کلارک گفت. “ما ارزیابی هنگامی که ما به آن نقطه” او گفت:. “من تکرار است که وجود دارد در حاشیه این برنامه برای تحویل این ابزار است.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>