ناسا بعدی کم هزینه سیاره علوم ماموریت بازدید زهره یا بیرونی منظومه شمسی

ناسا تنظیم شده است برای رسیدگی به برخی از کسب و کار ناتمام در سراسر منظومه شمسی که توسط چهار ممکن است ماموریت های آن را دیروز اعلام کرد. آنها فینالیست در آژانس فضایی کشف برنامه رقابت یک مخزن کوسه–like face-off که در آزمایشگاه ها و دانشگاه ها پیشنهاد کوچک متمرکز فضاپیما به کاوش متفاوت جهان است. بیش از یک دوجین از ایده های هر طراحی شده برای هزینه کمتر از 500 میلیون دلار شد و فرستاده شده به ناسا برای در نظر گرفتن. از چهار شرکت باقی مانده تنها دو یا شاید فقط یکی انتخاب خواهد شد در سال آینده برای نهایی پرواز.

“این یک ترکیب جالب می گوید:” Margaret Kivelson صندلی از فضای مطالعات مدیره در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است. “آنها به خوبی فکر کردن ماموریت و جذاب اشیاء.” تحت نظر هستند فضاپیما که سفر به Jovian ماه Io فعال ترین آتشفشانی در منظومه شمسی; زهره در نظر گرفته زمین “evil twin” به دلیل شرایط محیطی هستند جهنمی با وجود این سیاره تقریبا یکسان به خود ما در اندازه توده و ترکیب و تریتون یک ماه از نپتون به فکر پناه زیرسطحی اقیانوس.

پیشنهاد Io آتشفشان ناظر Kivelson می گوید: متناسب با سادگی در یک گسترده و مداوم علم کمپین در مشتری است. ناسا در نظر دارد برای راه اندازی Europa Clipper یک چند میلیارد دلاری “گل سرسبد” صنایع دستی به عنوان اوایل به عنوان 2023 به بررسی ماموریت اسم: یخی Jovian ماه اروپا که همچنین دارای یک اقیانوس زیرسطحی. در هنگام ورود Europa Clipper مطالعات به دنبال تعیین این که آیا آن lightless اقیانوس می تواند حفظ زندگی به عنوان ما آن را می دانم. در همین حال آژانس فضایی اروپا راه اندازی خواهد شد آب (مشتری یخی Moon Explorer) یک مدارگرد محدود برای این سیاره بزرگترین ماه Ganymede در سال 2022. هر دو هنر و صنعت امکان پذیر می تواند در وارد عملیاتی عمر nasa’s Juno mission است که در حال حاضر مشغول به تحصیل مشتری داخلی. “ایده این است که شما ممکن است یک Io ناظر در مشتری در همان زمان که Europa Clipper ممکن است وجود دارد و جونو ممکن است کار و آب در Ganymede—شما می توانید تصور کنید که درک درستی از مشتری ما را پس از آن؟”

دو ماموریت نهایی—داوینچی+ و VERITAS—هدف ونوس برای مطالعه بیشتر. اگر هم استفاده شد و آن را علامت بازگشت دیرهنگام توسط ناسا به زمین مشکل همسایه درب بعدی. آژانس است و نه راه اندازی اختصاصی زهره فضاپیما از سال 1989—دردناک تاخیر برای یک نسل از دانشمندان مشتاق به کشف جهان به عنوان متد به عنوان ما به بررسی مریخ است. با کشف سیارات فراخورشیدی در سراسر کهکشان “مقایسه planetology” تبدیل شده فوری در زمینه مطالعه: چگونه است که دو بسیار شبیه سیارات می تواند تحول بسیار متفاوت است ؟

برای پاسخ به این سوال داوینچی+—یا عمیق جو زهره بررسی گازهای نجیب شیمی و تصویربرداری Plus)—خواهد رانش به زهره سطح و اندازه گیری های دقیق از آن جوی ترکیب با پردازنده دوربین گرفتن عکس در هنگام فرود. VERITAS—کوتاه برای انتشار و باز تابش زهره, رادیو, علم, اینسار توپوگرافی و طیف سنجی—آیا مدار زهره و نقشه کل کره زمین, ساختمان, سه بعدی توپوگرافی و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که چرا به طور گسترده زمین مانند سیاره فاقد آب و دارای سطح متوسط گرم به اندازه کافی برای ذوب سرب است.

عصای سه دندانه “پرواز” ماموریت است که نمی خواهد وارد مدار اطراف آن مقصد را تایید یا تردید در حضور یک اقیانوس زیرسطحی در تریتون (triton) نپتون بزرگترین ماه است که تصور می شود یک اسیر شی از دورتر در خورشیدی کشور ، سوال از تریتون احتمالي اقیانوس اثری به حداقل 1989 زمانی که ناسا فضاپیمای ویجر 2 بخشی از نقشه برداری سطح ماه و شاهد plumes بخار انفجار به فضا از کشور در طول یک پرواز. اگر کسانی که plumes نشات گرفته از درون اقیانوس که پیدا کردن می تواند گسترش به اصطلاح منطقه قابل سکونت—منطقه اطراف یک ستاره که در آن آب مایع وجود دارد و زندگی است که ممکن است برای در بر گرفتن کل منظومه شمسی است.

Kivelson که کمک به کشف اقیانوس اروپا می گوید که نیزه سه شاخه ماموریت و امکان آن را آشکار آب مایع بر روی تریتون جا گسترده تر الگوی سیاره علم است. “ما در حال حاضر می دانیم وجود اقیانوس در زیر سطح [زحل قمر] انسلادوس و تیتان و این واقعا قابل توجه—کمی مانند کشف سیارات فراخورشیدی,” او می گوید. “این نیست که ما نمی دانیم که هر ستاره دیگر از ما تا به حال سیستم های خورشیدی. و در حال حاضر تقریبا در هر یک ما نگاه می کند. متناسب با آن که در همان قالب: بیشتر نگاه ما بیشتر پیدا کنیم. این یک تغییر بزرگ در افکار ما در مورد بیرونی سیاره قمر.”

نیزه سه شاخه می رسند در نپتون سیستم نیم قرن پس از ویجر 2. از لحاظ تاریخی, ماموریت های بیرونی منظومه شمسی دارای برچسب قیمت از میلیاردها دلار است. لوئیس Prockter محقق اصلی Trident می گوید که تیم پروژه را در نتیجه اساسا تغییر آنچه ممکن است با ناسا در مأموریت سیارهای کلاس. “قبل از اینکه در حال حاضر هیچ کشف ماموریت تا کنون اجرا شده است به پرواز در خارج از مشتری سیستم پنج [واحد نجومی (AU) از خورشید]” او می گوید: (یک طلا توسط زمین-خورشید فاصله). “ما را به 30 AU. هیچ کس تا به حال تصور ما می تواند انجام دهد این نوع از اساسی علم در اعماق بیرونی منظومه شمسی در این نوع بودجه.”

عصای سه دندانه مسیر به دور نهایی کشف شد یک جنگ سخت یک. ناسا در ابتدا منع استفاده از انرژی هسته ای منابع برای رقابت است. Prockter او تیم و بیرونی-سیارات جامعه لابی سخت در برابر این تصمیم با این استدلال که بدون انرژی هسته ای منابع عمیق بیرونی منظومه شمسی موثر خواهد بود بسته به اکتشاف. (پانل های خورشیدی بی فایده هستند در چنین فواصل وسیع از خورشید است.) استدلال آنها غالب شد.

“ما هیجان زده می شود یک گام نزدیک تر به کاوش در یکی از منظومه شمسی را عجیب ترین یخی جهان” Prockter می گوید. “ما خواهد شد پاسخ به پرسش های اساسی مانند اینکه آیا یک اسیر دنیا می تواند یک اقیانوس جهان, چگونه یخی جهان تکامل و چرا تریتون ممکن است فعال امروز. ما همچنین تصویر بزرگترین باقی مانده unmapped سطح در هر جهان در منظومه شمسی است.”

نیزه سه شاخه است که تنها ماموریت را به دور نهایی که شده قبلی شرکت کننده در گذشته کشف مسابقات. نسخه VERITAS و داوینچی+ شد فینالیست در قبل از مسابقه و این یکی شامل Io آتشفشان ناظر (ایوو) در سوم شات در انتخاب است. هر تکرار از ایوو طرح می گوید: آلفرد McEwen آن محقق اصلی دیده است مهندسی پیشرفت و افزایش علم بالقوه است. در میان گنجینه صنایع دستی به دنبال پاسخ این است که آیا Io دارای یک اقیانوس ماگما. جمله های داخلی بدن از سنگ مذاب اساسی برای درک تکامل زمینی سیارات. علاوه بر این کارگران می گوید: ایوو اجازه خواهد داد که دانشمندان سیاره ای خود را به صورت کامل مطالعه از مشتری چهار بزرگترین قمر—که به صورت یک سیستم های مرتبط با منحصر به فرد رزونانس مداری و دیگر فعل و انفعالات پیچیده. “شما واقعا نمی توانید درک یکی از این کرات در انزوا” او می گوید. “ما نیاز Io داده ها برای تکمیل این علم است.”

شاید حتی بیشتر از نامهربان زهره مشتری سیستم ممکن است سخت ترین محیط در منظومه شمسی با کمربند از تاول تابش در اطراف این سیاره و حمام کردن Io و دیگر در نزدیکی قمر. ایوو توسعه یافته در دانشگاه آریزونا و دانشگاه جانز هاپکینز فیزیک کاربردی آزمایشگاه دارای سود زیادی از Europa Clipper ماموریت که برای زنده ماندن باید در ترین مجازات است که بخشهایی از میدان. “مقدار زیادی از پول صرف شده در Europa Clipper ابزار توسعه و بدانند مشکلات Jovian محیط زیست” McEwen می گوید. ایوو خواهد با استفاده از نزدیکی کپی از آن تابش-سخت ابزار صرفه جویی در هزینه های توسعه. علاوه بر این صنایع دستی می توان با راندمان بالا پانل های خورشیدی تکنولوژی ثابت جونو.

چهار نامزد ماموریت تیم صرف خواهد شد و بعد از نه ماه در حال توسعه دقیق مفهوم مطالعه گزارش به دلیل در ماه نوامبر. از آنجا ناسا را نقد و بررسی گزارش ها و اجرای آنها را از طریق کامل مستقل “ویژگی های مدیریت و هزینه” بررسی و همچنین به عنوان کامل ارزیابی ماموریت علم است. علاوه بر این ماموریت های آینده نگر را به معرض یک روز “سایت بازدیدکننده داشته است” که در آن داوران را ملاقات چهره به چهره با پیشنهاد تیم خواهد شد که به ارائه پروژه های خود را و سپس تحت سوال و جواب جلسات شرح داده شده توسط یکی ناسا خودی به عنوان “بسیار سرگرم کننده اما بسیار پر تنش است.”

ماموریت های انتخاب شده برای پرواز اعلام خواهد شد در یا در اطراف ژوئن 2021 و می تواند راه اندازی در اوایل ژانویه سال 2025 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net