ناسا جدید مریخ نورد آمار قطعی پس از راه اندازی وارد “حالت ایمن”

Glitch Mob

ناسا اندازی آن پشتکار مریخ رفت بدون یک دردسر دیروز — تقریبا.

مدت کوتاهی پس از موشک به مدار بالای عظیم Atlas V موشک مریخ نورد با تجربه های یک زن و شوهر از سکسکه: یک جزئی ارتباطات و متوسط قطعی به عنوان Space.com گزارش. خوشبختانه نه قطعی خواهد شد هر گونه اثرات ماندگار در این ماموریت با توجه به ناسا.

آژانس تایید کرد که مریخ نورد رفت و به “حالت ایمن” با تشکر از “یک حد دمای تنظیم کمی بیش از حد به شدت” به عنوان اریک برگر ارشد فضای سردبیر Ars Technica, آن را در یک صدای جیر جیر. همراه با به دست آوردن یک موضوع مربوط به زمین آنتن هر دو مسائل در حال حاضر خطاب شده است. “تجلیل به ناسا برای شفافیت” ایران برگر اضافه شده است.

حالت Safe Mode

به عبارت دیگر ناسا می گوید که پشتکار است, خوب, استقامت را از طریق موانع جزئی.

“هنگامی که یک فضاپیما وارد safe mode همه اما ضروری سیستم خاموش هستند و تا زمانی که آن را دریافت دستورات جدید از کنترل ماموریت” خواندن یک پست-راه اندازی ناسا در بیانیه ای. “داده ها نشان می دهد این فضاپیما وارد شده بود یک دولت شناخته شده به عنوان حالت safe mode به احتمال زیاد به دلیل بخشی از فضاپیما بود کمی سردتر از حد انتظار در حالی که مریخ در 2020 بود که در سایه زمین.”

این تله متری مسئله باعث شد این فضاپیما بودن بیش از حد نزدیک به امکان استفاده از تلسکوپ فضایی بین المللی آرایه عظیم فضاپیما امکانات ارتباطی. که نزدیکی باعث comms از مریخ نورد به انفجار سیستم “مانند کسی فریاد به طور مستقیم به گوش شما” به عنوان Space.com آن قرار داده است.

“همه دماهای در حال حاضر اسمی و فضاپیما از زمین سایه” می خواند ناسا در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: ناسا: مریخ پشتکار در “حالت ایمن” پس از راه اندازی اما باید بهبود [Space.com]

بیشتر در مورد راه اندازی: ناسا انفجار پیچیده ترین ماموریت مریخ در تاریخ بشر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de