ناسا جدید رور چیزی جدید: یک میکروفون

هیچ کشوری تا کنون با موفقیت ارسال یک میکروفون به مریخ است. به عنوان یک نتیجه, ما هرگز شنیده وهم آور برای تلفن های موبایل از سطح سیاره سرخ.

“حتی اگر فقط چند دقیقه از مریخ برای تلفن های موبایل ثبت شده از این آزمایش منافع عمومی بالا خواهد بود و این فرصت را برای اکتشافات علمی واقعی” ستاره شناس مشهور کارل ساگان نوشت: در یک سال 1996 نامه به ناسا که به نقل از سیارهای جامعه غیر انتفاعی اکتشافات فضایی گروه حمایت.

اما با ناسا پشتکار ماموریت راه اندازی فقط در یک هفته — اگر آب و نقش همراه — که همه ممکن است تغییر کند. آژانس نسل بعدی مریخ نورد مجهز به نه فقط یکی بلکه دو میکروفن.

پس از این صنعت شش ماه سفر از طریق سیستم خورشیدی دو میکروفن متصل به ناسا پشتکار رور در نهایت می تواند به ما پیشنهاد وسوسه انگیزی اول: یک فرصت برای گوش دادن به آنچه که مریخ در واقع برای تلفن های موبایل مانند.

یک میکروفون بر روی پشتکار ورود هبوط و فرود (EDL) سیستم طراحی شده است به مطمئن شوید که مریخ نورد باعث می شود آن را به مریخ آسیبی نرساند. با تشکر از ویدئو همراه ما به زودی می تواند برای اولین بار به تماشای و گوش دادن به یک مریخ فرود.

دوم این است که بخشی از این مریخ نورد را SuperCam ابزار که بر اساس حس کنجکاوی را ChemCam یک پرتو لیزر است که گرم و تبخیر در سنگ تعیین کند که چه مواد شیمیایی آنها ساخته شده است.

این میکروفون همچنین می توانید به ما بگویید که در مورد مریخ نورد سلامت.

“شنیدن چگونه دکل چرخش چرخ به نوبه خود و یا شنیدن چگونه دیگر ابزار صدا نیز می تواند مهم مهندسی ابزار تشخیصی” گفت: گرگ Delory مدیر عامل و بنیانگذار شرکت فضایی سخت افزار شرکت Heliospace و یک مشاور SuperCam تیم, در بیانیه ای.

تلاش های قبلی در ضبط برای تلفن های موبایل از مریخ با یک میکروفون به سرعت تبدیل به یک نبرد دشوار با مقدار زیادی از موانع.

سیارهای جامعه تاسیس توسط ساگان در سال 1980 شروع به پریدن کرد و به عمل در اواسط 1990s به در نهایت به یک میکروفون به مریخ است. در ابتدا این تیم امیدوار بودم به ضمیمه یک به ناسا Mars Polar Lander ماموریت مجموعه ای برای راه اندازی در سال 1990.

آنها را به کار و پس از بالا بردن $100,000 آنها آمد تا با مریخ میکروفون اولین crowdfunded ابزار علمی برای پرواز به سیاره ای دیگر با توجه به جامعه.

“اصلی مریخ میکروفون ما ساخته شده بود و کمی هوشمند جعبه در حدود 5 سانتی متر در هر طرف با وزن 50 گرم” Delory گفت. “میکروفون ساخته شده برای محیط های افراطی و ما آن را آزمایش به اندازه کافی به می دانم که چگونه قوی آن بود.”

متاسفانه ناسا کمیته رد این ایده. یک شانس دوم به آن متصل به فرانسه Netlander ماموریت در سال 2007 بریدن اما این ماموریت لغو شد در سال 2004.

چند سال بعد یک میکروفون های مختلف ساخته شده راه خود را به تمام راه را به مریخ نصب شده به ناسا کاوشگر فینیکس در سال 2008. در عین حال یکی دیگر از تاسف به نوبه خود از وقایع میکروفون تا به حال برای غیر فعال می شود قبل از راه اندازی با توجه به ویژگی های قطعی است.

نزدیکترین زمین آمده است به شنیدن برای تلفن های موبایل از مریخ بود در دسامبر سال 2018 هنگامی که ناسا با استفاده از بینش را زلزله و هوا سنسور فشار برای گرفتن چیزی نزدیک صدا. با این حال ضبط بود به تن به تن و با سرعت بالا به شنیدن.

بیایید امیدواریم که پشتکار باعث می شود آن را به مریخ در یک قطعه. تنها پس از آن قادر خواهد بود برای رسیدن به شنیدن برای تلفن های موبایل از یک سیاره بیگانه است.

ادامه مطلب: پشتکار میکروفن تحقق طولانی سیاره جامعه در مبارزات انتخاباتی به شنیدن برای تلفن های موبایل از مریخ [Planetary Society]

بیشتر در مریخ rovers: ناسا مریخ صرف تعطیلات آخر هفته, تیراندازی عجیب و غریب به دنبال سنگ با لیزر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net