ناسا جدید مریخ رسما دارای یک نام

نام من است

پس از ملی, مسابقه ناسا بعدی مریخ دارای یک نام رسمی: پشتکار.

تا به حال ناسا به سادگی به نام پشتکار مریخ در 2020 مریخنورد که گیر کردن در کنار گذشته rovers با الهام نام مانند روح و فرصت و کنجکاوی. مانند پشتکار کسانی که rovers نیز نام برندگان از مسابقات با توجه به یک آزمایشگاه پیشرانش جت آزادی مطبوعات — دیرینه تلاش برای نگه داشتن مردم درگیر با آژانس فضایی اکتشاف ماموریت.

چرا هنر

هنگامی که آن را راه اندازی بعد از این سال پشتکار را اسکن مریخ نشانه هایی از گذشته و حال زندگی در حالی که همچنین در حال مطالعه این سیاره محیط زیست و ژئوشيمی. و توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره گفت که برنده مسابقه و هفتم-گریدر الکساندر مدر برداشت یک نام است که محصور چالش های آن.

“الکس ورود اسیر روح اکتشاف” Zurbuchen گفت: در انتشار. “مانند هر اکتشاف ماموریت قبل از ما رور در حال رفتن به با چالش مواجه و آن را به اکتشافات شگفت انگیز است. آن را در حال حاضر غلبه بسیاری از موانع برای رسیدن ما به نقطه ای که ما امروز از پردازش برای راه اندازی.”

محترم اشاره

زمانی که پشتکار می رسد مریخ آن را نه تنها حمل ابزار علمی بلکه بیش از 100 نفر از اسامی پیشنهادی برای مسابقه.

“همه 155 semifinalists’ پیشنهاد مریخ نورد نام و نوشته شده است stenciled بر روی یک تراشه سیلیکون با خطوط متن کوچکتر از یک هزارم عرض یک موی انسان” لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای بخش علوم گفت: در آزادی “خواهد بود و پرواز به مریخ روی رور.”

ادامه مطلب: ویرجینیا مدرسه دانش آموز را بدست آورده افتخار نامگذاری ناسا بعدی مریخ [NASA Jet Propulsion Laboratory]

بیشتر در ناسا: بعدی ناسا مریخ یک سنگ تبخیر لیزری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im