ناسا مریخ نمونه-بازگشت طرح افزایش 2021 درخواست بودجه

کاخ سفید پیشنهاد 2021 بودجه فدرال کمک می کند تا به نگه داشتن توپ نورد در یکی از سیاره علم بالاترین اولویت مریخ نمونه بازگشتو صندوق توسعه بالقوه ماموریت که نقشه آب یخ روی سیاره سرخ.

این 2021 درخواست بودجه بود که دیروز منتشر شد (Feb. 10), اختصاص $25.2 میلیارد دلار برای ناسادر حدود 12 درصد بیشتر از آژانس فضایی است این سال است. پیشنهاد شده است که مبلغ سرمایه گذاری شامل $233 میلیون دلار برای “مریخ ماموریت های آینده” یکی از است که با هدف دریافت بکر قطعه از سیاره سرخ به زمین احتمالا در اوایل 2031.

“مریخ در آینده پشتیبانی از توسعه مریخ نمونه بازگشت (MSR) ماموریت که در حال برنامه ریزی برای وارد کردن فرمول (فاز یک) به عنوان اوایل تابستان سال مالی [سال مالی] سال 2020” ناسا مقامات نوشت: در شرح آژانس پیشنهاد 2021 تخصیص.

“در سال مالی 2021 MSR فرمول فعالیت ها عبارتند از: مفهوم و فناوری و توسعه و طراحی اولیه و مطالعات در حمایت از نمونه بازگشت کاوشگر و ضبط و مهار و سیستم بازگشت” آنها اضافه شده است. “مریخ در آینده نیز با پشتیبانی از یک مطالعه از تسهیلات مورد نیاز برای دست زدن به بازگشت و نمونه است.”

مرتبط با: boldest مریخ ماموریت در تاریخ

مجموعه نمونه به زودی شروع می شود

نمونه سوال خواهد شد جمع آوری شده توسط ناسا مریخ در 2020 مریخنورداست که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این ماه ژوئیه و زمین در ماه فوریه سال 2021 در داخل سیاره سرخ را Jezero دهانه. مریخ در 2020 تیم را دنبال کردن و جمع آوری مواد تلقی می باید از این پتانسیل برای حفظ باستان biosignatures اگر هر کدام یافت می شود در Jezero.

این سیاره قرمز سنگ و خاک خواهد بود مهر و موم شده در چند ده قوطی برای آینده بازگشت به زمین که در آن دانشمندان می توانند بازجویی از مسائل در جزئیات در آزمایشگاه های سراسر جهان است. (مریخ در 2020 را نیز شکار باستان زندگی خود را در Jezero استفاده از آن بسیار محدود تر ابزار دقیق.)

تحویل این نمونه ها به زمین اجرا خواهد شد و با همکاری آژانس فضایی اروپا (ESA) که به تازگی تایید آن تعهد مالی به این مجموعه تلاش. به عنوان در حال حاضر پیش بینی MSR کمپین ویژگی های دو 2026 راه اندازی: کسانی که از ناسا نمونه بازگشت کاوشگر (SRL) ماموریت و ورود به زمین بازگشت مدارگرد (ERO).

SRL انجام خواهد داد یک راکت کوچک به نام مریخ صعود خودرو (MAV) و یک ESA ساخته شده نمونه واکشی رور (SRF). این SRF را با شتاب مریخ در 2020 نمونه و حمل و نقل آنها را به MAV (احتمالا گرفتن کمک در این کار از مریخ در 2020 rover). این MAV خواهد شد و سپس راه اندازی نمونه به مریخ مدار, جایی که آنها خواهید بود snagged توسط ERO که حمل آنها را به عقب به سمت زمین است. ERO در نهایت jettison نمونه-پناه دادن ظرف که زمین در صحرای یوتا در 2031.

بالاتر از اسمی طرح; تاریخ و سایر جزئیات رسمی نیست هنوز.

به عنوان ناسا سند بودجه اشاره کرد, مراقبت های بزرگ گرفته خواهد شد در از دست زدن به مریخ نمونه هنگامی که آنها از اینجا دریافت کنید. یک نمونه دریافت تسهیلات خواهد بود ساخته شده است در به عنوان هنوز نامشخص محل به دامپزشک سیاره سرخ, سنگ, تضمین این که زمین میکروب نمی آلوده گرانبها نمونه (و هر که در مریخ اشکالات که ممکن است در کمین در قوطی نمی تواند به زمین و محیط زیست هر دو).

مرتبط با:دهه از مریخ: چگونه 2020s یک دوره جدید از سیاره سرخ اکتشاف

مریخ یخ آیفون بیش از حد

“مریخ ماموریت های آینده” در خط 2021 درخواست بودجه را پوشش می دهد بیش از فقط نمونه بازگشت اما.

“همچنین شامل کمک های مالی به صورت بالقوه همکاری با کانادا در مریخ یخ Mapper” ناسا مقامات نوشت: در سند بودجه. “مریخ یخ آیفون از راه دور سنجش از ماموریت تحت مطالعه در نظر گرفته شده و نقشه و مشخصات نزدیک به سطح (3-15 متر) آب یخ به خصوص که نهفته است که در اواسط عرض جغرافیایی مناطق در حمایت از آینده علم و اکتشاف ماموریت.”

مریخ یخ Mapper خواهد احتمالا کمک تلاش برای قرار دادن فضانوردان در سیاره سرخ که ناسا با هدف انجام در 2030s. آژانس آشکار نشده زیادی در مورد این پتانسیل ماموریت به تاریخ هر چند یکی دیگر از ناسا بودجه سند شناسایی یک هدف راه اندازی تاریخ 2027.

این 2021 درخواست بودجه می دهد پول بیشتری به آینده مریخ ماموریت از آن فوری پیشینیان بود; 2020 و 2019 پیشنهادی کاخ سفید بودجه اختصاص داده شده $109 میلیون و 50 میلیون دلار به این خط بود.

و مریخ نمونه بازگشت و مریخ یخ Mapper خواهد شد و بیشتر و بیشتر پول به عنوان 2020s اشکار اگر 2021 درخواست هر گونه راهنمای. درخواست پیش بینی تخصیص $406 میلیون نفر به مریخ ماموریت های آینده در سال 2022, $551 میلیون دلار در سال 2023, $713 میلیون در سال 2024 و $775 میلیون نفر در سال 2025 است.

اما یک نکته مهم به کل این بحث: ما نمی دانیم که چقدر خوب یک راهنمای 2021 درخواست بودجه به پایان خواهد رسید تا بودن. کاخ سفید درخواست بودجه فقط پیشنهادات; بودجه باید تصویب شده توسط کنگره است که قدرت از کیف پول است. درخواست بودجه و تصویب بودجه اغلب کاملا متفاوت است بنابراین ما فقط باید صبر کنید و ببینید چه قانونگذاران را تایید کند.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su