ناسا مریخ پشتکار رور دارای پیام پنهان برای سیاره سرخ

ناسا پشتکار مریخ نورد اکتشاف, مریخ برای تمام بشریت است که یک پیام رمزی روی ربات روشن می سازد.

ماشین-اندازه پشتکار است که برنامه ریزی برای راه اندازی به سیاره سرخ در این ماه ژوئیه حمل ویژه یادبود بشقاب کوچک است که دارای تراشه های سیلیکون تحمل نام بیش از 10.9 میلیون نفر شرکت کننده در ناسا “ارسال نام خود را به مریخ” کمپین.

که بشقاب همچنین ویژگی های یک نمودار از زمین مریخ و خورشید که اشعه تقریبا به عنوان به صورت تصادفی به عنوان آنها نگاه کنید. در واقع نورهای در این صفحه در واقع طلسم “کشف به عنوان یکی از” در کد مورس و ماموریت اعضای تیم نشان داد از طریق توییتر روز دوشنبه (30 مارس).

بیشتر: ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

پشتکار را زمین ماه فوریه آینده در داخل مریخ’ 28-مایل-گسترده (45 کیلومتر) Jezero دهانه که پناه دریاچه و رودخانه دلتا در گذشته باستانی. این مریخ نورد را صیقلی Jezero نشانه هایی از آستین مرده مریخ زندگیتوصیف منطقه زمین شناسی و تست نسل بعدی اکتشاف دنده از جمله یک هلیکوپتر کوچک دیده بانی و یک ابزار است که به تولید اکسیژن از نازک دی اکسید کربن تحت سلطه جو مریخ.

پشتکار را از دیگر وظایف نیز هست. رئیس در میان آنها خواهد بود به جمع آوری و ذخیره سازی نمونه برای یک آینده بازگشت به زمین که در آن دانشمندان را قادر به تجزیه و تحلیل آنها را در جزئیات به خوبی در آزمایشگاه های مجهز. ناسا و آژانس فضایی اروپا با هم کار خواهد کرد برای آوردن این نمونه ها که اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2031.

پشتکار است پس در قدم به قدم از ناسا کاوشگر کنجکاوی است که کاوش در مریخ’ 96 مایل گسترده (154 متر) Gale Crater از ماه اوت 2012. کنجکاوی را ماموریت اصلی هدف شامل ارزیابی گیل گذشته habitability و رور کار نشان داده است که دهانه میزبانی یک برنامه به طور بالقوه زندگی-حمایت از دریاچه-و-جریان سیستم برای امتداد طولانی در گذشته باستانی.

دو rovers همان سهم اساسی در طراحی بدنه و همان سیستم فرود یک موشک طراحی آسمان جرثقیل است که باعث کاهش روبات بر روی سطح مریخ از طریق کابل. و ما در حال حاضر می دانم که وجود دارد برخی از کد اشتراک و همچنین: کنجکاوی تیم طراحی rover چرخ به طلسم کردن “JPL” در کد مورس در مریخ خاک.

JPL است که در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا ناسا رفتن به مرکز رباتیک سیاره اکتشاف. JPL مدیریت ماموریت های هر دو کنجکاوی و پشتکار و همچنین بسیاری دیگر از پروژه اکتشاف.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید