ناسا مریخ هلیکوپتر باعث می شود آخرین چرخش بر روی زمین قبل از قبل از ماه جولای راه اندازی

ناسا ماموریت بعدی به مریخ انجام خواهد داد آنچه که به معنای تبدیل شدن به اولین هواپیما را به پرواز در یک سیاره دیگر که تجربی هلیکوپتر فقط چرخید و تیغه های آن بر روی زمین برای آخرین بار.

این مریخ هلیکوپتر است که برنامه ریزی برای راه اندازی در ماه جولای با جدید مریخ در حال حاضر دوبله پشتکار به عنوان یک افزودنی در پروژه های اولیه مریخ در 2020 ماموریت. ناسا هنوز در تلاش برای دیدار با که تاریخ راه اندازی با وجود ادامه تعطیلی تصویب به سرعت گسترش جدی بیماری تنفسی COVID-19 ناشی از کروناویروس جدید.

همه اجزای مریخ در 2020 ماموریت در حال حاضر تحت نهایی خود را prelaunch آزمون ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. در میان کسانی که اجزای کروز مرحله خودرو که به تازگی به پایان رسید یک آزمایش برای تایید آن جرم خواص ناسا در بیانیه ای گفتو هلیکوپتر.

مرتبط با: عکس ها: ناسا مریخ در 2020 ماموریت مریخ نورد به سیاره سرخ

آزمون در هلیکوپتر شامل چرخش تیغه های آن برای آخرین بار قبل از راه اندازی, که در طی آن به 50 دور در دقیقه در تست ایرلاک با توجه به این بیانیه. اگر همه به خوبی می رود, تیغه بعد از چرخش در مریخ زمانی در 2021 پس از ماموریت لمس کردن در ماه فوریه.

جلسه تابستان راه اندازی پنجره برای مریخ در 2020 یکی از ناسا بالاترین اولویت و حتی به عنوان بسیاری از آژانس مراکز بسته اند به روی سایت کار در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس. چون از روی حیله و تزویر تراز مریخ و زمین است و اگر آژانس نتواند راه اندازی پنجره تابستان امسال آن را نیاز به صبر دو سال قبل از آن را می توانید دوباره سعی کنید. یک ماموریت مریخ به اشتراک گذاشته شده توسط آژانس فضایی اروپا و روسیه در حال حاضر ملاقات کرد که سرنوشت.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>