ناسا مریخ در 2020 مریخنورد می رسد در فلوریدا راه اندازی سایت برای جولای پرتاب


حمل و نقل کانتینر حمل ناسا مریخ در 2020 مریخنورد است که آماده برای بارگذاری روی یک نیروی هوایی C-17 حمل و نقل هواپیما در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در فوریه. 11, 2020. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

ناسا جدیدترین مریخ فقط سمت چپ لانه.

مریخ در 2020 مریخنورد است که برنامه ریزی برای راه اندازی به سیاره سرخ در ماه جولای وارد ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا روز چهارشنبه (فوریه. 12) پس از اتمام یک 2,300 مایل (3,700 کیلومتر) سفر از آژانس آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا که در آن ساخته شده بود.

“ما رور اتحاد چپ تنها خانه آن تا کنون شناخته شده” جان McNamee ناسا به مریخ در 2020 مدیر پروژه در بیانیه ای گفت. “2020 خانواده در اینجا در JPL است کمی غمگین به دیدن آن بروید اما ما حتی بیشتر افتخار دانستن که بعد از زمان ما رور طول می کشد به آسمان آن را رهبری خواهد شد به مریخ است.”

مرتبط: چگونه ناسا را در مریخ در 2020 رور کار خواهد کرد (infographic)

دو نیروی هوایی ایالات متحده C-17 Globemaster هواپیماهای باری تحویل رور به مرکز فضایی کندی همراه با این فضاپیما کروز مرحله تبار مرحله و مریخ و هلی کوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین است که دردسر سوار شدن به سیاره سرخ در مریخ در 2020 رور.

آن را تحت نهایی راه اندازی و آماده سازی وجود دارد برای چند ماه آینده و قبل از رفتن به اسکودوی کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه را راه اندازی مجتمع 41 که در آن راه اندازی خواهد شد در یک Atlas V موشک در ژوئیه 17.

مریخ در 2020 مونتاژ و تست و راه اندازی مدیر عملیات دیوید حریره ساعت به عنوان اعضای تیم خود را لود ناسا بعدی مریخ نورد بر روی نیروی هوایی C-17 در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در فوریه. 11, 2020. مریخ نورد شد, پرواز به اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا در آماده سازی خود را برای تیر اندازی. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

ایمیل Hanneke Weitering در hweitering@space.com یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de